Wpis z mikrobloga

Gdy ateista zarzuca ci głupotę, bo "wierzysz w dziatka w hmórah" (tzw. "argumentum at dziatkum w chmurum") a zaraz potem pisze, że należy porzucić edukację szkolną, bo ministrem nauki jest Gowin, a zamiast tego lepiej takiej fizyki uczyć się z filmików na Youtube, np. z kanałów "SciFun" i "Uwaga! Naukowy bełkot" bo "te kanały są bardzo rzetelne" XDDDDD

#heheszki #humorobrazkowy #gimboateizm #katolicyzm #bekazatoli
L.....i - Gdy ateista zarzuca ci głupotę, bo "wierzysz w dziatka w hmórah" (tzw. "arg...

źródło: comment_4ARRqJi44eyf5i278CdyxGkg0qTixvcc.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii:

Mnie w sumie najbardziej śmieszy ten rozwój ich doktryny - najpierw twierdzienie, że KK już za chwile w Polsce upadnie, kwestia kilku lat teraz już zdają sobie sprawę, że nie ma na to szans i przekładają to wydarzenie na kilka pokoleń czy kilkaset lat w przód xd

Podświadomie wiedzą, że nic nie są w stanie zrobić, więc jakoś muszą swoim kompleksom dać upust :p
H.....a - @LawrencezArabii: 

Mnie w sumie najbardziej śmieszy ten rozwój ich doktr...

źródło: comment_KuDvjrWjsM0q2GedYKNmyzttJOzcDUow.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hans_Landa: Aś uprościł.
Generalnie jeśli ktoś twierdzi że upadek kościoła nadchodzi wcale nie musi być "gupim atolem"
I generalnie to wcale nie musi oznaczać końca religijności w kraju, a może mieć dana osoba na myśli spadek uczestników nabożeństw.
Równie dobrze to może być człeczyna wierzący, ale mający dość kościoła jako instytucji #!$%@?ącej się tam gdzie nie powinna (czytaj w politykę i państwowość). A takich ludzi jest generalnie sporo.
No ale to
  • Odpowiedz
@RandomowyMetal:
No tak - bo to oczywiście coś co katolikom zarzucacie, czyli to wypisywanie o upadku KK to tylko "metafora" :p

Prawda jest taka, że KK w Polsce ma się całkiem dobrze, faktycznie ubywa wiernych głównie przez księży "leśnych dziadków"(czyli coś co w Polsce znamy bardzo dobrze w każdej profesji...) którzy faktycznie traktują to jako biznes, nadzieja jest w młodych księżach u których widać, że robią to z powołania - większość
  • Odpowiedz
@movsd:
Dawałem już o tym kilka postów. Mimo wszystko młodzi Polacy są najbardziej wierzący w Europie + to co już wyżej opisywałem - wielu by chciało by Kościół odgrywał rolę w ich życiu ale to co się teraz dzieje ich odpycha, w przeciągu następnych X lat zapewne będzie spadać liczba wiernych, nadzieja jest w młodym pokoleniu księży. Dobrym przykładem jest Ojciec Szustak który masowo przyciąga młodych. Osobiście obstawiam dwa warianty:
1.Polska
  • Odpowiedz
popularyzowanie nauki szanuję, ale zastępowanie nauki jej popularyzatorstwem już nie xDDD


@rzaden_problem: Z YouTube też się można uczyć, ale do tego trzeba oglądać wykłady na dany temat, najlepiej przygotowane przez profesjonalną kadrę.

Typ jednak polecił filmy z ciekawostkami zamiast wykładów XDDDD
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Daj spokój, każda próba dyskusji z nimi na argumenty kończy się albo milczeniem albo zczarnolistowaniem mnie i wyzwaniem od trolli. Oni umieją tylko przerzucać się memami z dupy i organizować sobie kółko wzjemnego poklepywania się po plecach na #bekazkatoli
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii Daj spokój, ja sie mocno interesuje fizyką kwantową, nie jestem ekspertem, ale jestem w tych dziedzinach zajarany od dziecka no i na wykopie ateiste tak łatwo zaprowadzić w kozi róg i zaorać, brak podstawowej wiedzy u nich szybko wychodzi na jaw

Fajna zabawa, ale zawsze na końcu słyszę "Idziesz na czarną śmieciu" XD
  • Odpowiedz