Wpis z mikrobloga

Ej, co to ma być.

Przecież to jest jakiś antyUX!
Ja nie wiem co mają w głowie tak PO projektów jak i UI/UX designerzy w webdevie ale musi tam być ostro nasrane skoro jedni chcą takich rozwiązań a drudzy nie wybijają im tego z bani... najlepiej siekierą.

Ja jeszcze rozumiem, że przepisy Was zmuszają do wyświetlania każdemu nowemu gościowi tej P O T Ę Ż N E J informacji na dole, ale ten atak prośbą o wysyłanie powiadomień na absolutnie każdej stronce to jest jakiś kosmos. I co ja widzę na takiej stronie? Weź teraz spróbuj szybko wyszukać jakieś informacje w necie. #!$%@?, googlujesz, wchodzisz w pierwszy link, zamykasz info o zbieraniu danych, nie zgadzasz sie na powiadomienia, przeglądasz stronę 4-5 sekund, wychodzisz do wyszukiwania, wchodzisz w druga stronę, zamykasz info o zbieraniu danych, nie zgadzasz się na powiadomienia i tak w kółko.

A już w ogóle doładowywanie stronki na górze np. jeszcze 2-3 sekundy po wejściu to jest jakiś wyższy poziom patologii...
Chcę tapnąć menu a tam nagle JEBS baner albo jakiś popup i wchodzę na jakąś gównostronę. (°°

Dla Was powinno być specjalne miejsce w Sztumie i w piekle.

#webdev #uxui #unresponsivewebdesign #zalesie #patologiazit
H.....k - Ej, co to ma być. 

Przecież to jest jakiś antyUX!
Ja nie wiem co mają w...

źródło: comment_ES6YlYXvlL7JEwZPlEGTbW766JnOpfPx.jpg

Pobierz
  • 2
A już w ogóle doładowywanie stronki na górze np. jeszcze 2-3 sekundy po wejściu to jest jakiś wyższy poziom patologii...


@HonyszkeKojok: Jeżeli na stronie jest reklama o nieznanej wysokości (z zewnętrznego rotatora zawierającego różne rozmiary, np. 750x100 i 728x90), można albo zrobić document.write czyli spowolnić ładowanie wszystkiego innego żeby nie było widoczne pierwsze, albo ładować asynchronicznie przez co wystąpi efekt który opisujesz.