Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 134
dawno nic nie było na #bloglajfstajlowywiesniaka ale czas najwyższy to zmienić bo inba nieziemska aktualnie

sonsiad-złodziej ma króliki (ale taki sonsiad serio złodziej, nie kłamię, autentycznie nieraz antyterroryści przyjeżdżali i jakieś naloty robili XD)
no i on wymyślił sobie wraz ze swoją żoną że będą paść te króliki u nas za domem, na naszej drodze, ot tak, bez żadnego pytania
wyrozstawiali klatki, powiązali sznurki, ale mój ojciec się #!$%@?ł i poszedł im zwrócić uwagę

jezuuuu w życiu takiego pisku nie słyszałam jak tego wrednego babsztyla XDDD
KŁIII TRAWY CI SZKODA HURR ODGRODZIMY SE (ciekawe co skoro to nie wasze)
tata na to że przecież w okolicy nie ma żadnej budowy, żeby mieli skąd siatkę #!$%@?ć hehe( ͡° ͜ʖ ͡°)
minęło pół godziny jakieś, przemyślała sobie argumenty i zaatakowała znowu

akurat wyszłam z domu w momencie gdy ojciec spokojnie zbierał jabłka, a ona skakała koło niego drąc się WY LUMPY OBSRANE TYLKO W DOMU SIEDZICIE JA CIĘŻKO PRACUJĘ NA KROMKĘ CHLEBA DO DRUGIEJ W NOCY


no i ja wyszłam i krzyknęłam do niej żeby się #!$%@? w końcu zamknęła bo się drze na całą wieś i ludzie pomyślą że jej odwaliło całkiem no i sie schowała do siebie

a i jeszcze w międzyczasie zaczęła wrzeszczeć na drugą sąsiadkę która tylko u siebie wieszała pranie

teraz siedzę sobie na hamaki i słyszę jak nas wyzywają od #!$%@?ów którym wszystko przeszkadza ( ͡ ͜ʖ ͡)

ehhhhhhhhhhhhh i tak to się powoli żyje na tej wsi
#gownowpis #sonsiadzlodziej #niewiemjaktootagowac ##!$%@? #zalesie
Pobierz gfgfgfa - dawno nic nie było na #bloglajfstajlowywiesniaka ale czas najwyższy to zmie...
źródło: comment_6fCKOA4wXev2RCYRNm7Wf1x5JolebQv0.jpg
  • 18
@gfgfgfa: z jednej strony to szarpia nerwy tacy sasiedzi bo nigdy nie wiesz kiedy cos znow wybuchnie, z drugiej strony po przeprowadzce teskni sie za takimi inbami xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Defter: nie mam XD
jedyny mój kontakt z nią to gdy coś #!$%@? (typu jej pies myśliwski którego tresuje żeby nielegalnie polować na dziki zagryza koty/kury/psy - rodzice na policję z tym poszli gdy zaczął atakować też mnie)
raz nam strzelali do kurczaków z wiatrówki i robiliśmy sekcje zwłok kurczaka na stole w kuchni żeby to udowodnić (XD) to też była ciekawa wojna
poza tym omijam z daleka ¯\_(ツ)_/¯