Wpis z mikrobloga

Taka wrzutka, gdyby kiedyś ktoś brał wycieczkę w Rainbow, proponuję sprawdzić warunki ubezpieczenia. Gdyż okazuje się, że przejażdżka wielblądem po saharze, dwójkami z gościem, który prowadzi je spacerkiem jest SPORTEM EKSTREMALNYM, a Pani, która spadła i zwichneła bark, nie będzie miała zwrotu kosztów leczenia mimo, że to nie była jej wina.

#podroze, #podrozujzwykopem, #ubezpieczenia
  • 8
  • Odpowiedz
@fredkolo89 ja miałem taką przejażdżkę i wielbłąda prowadził dziadek na oko 85 lat w okularach jak denka butelek, więc stresik był. Najgorzej jak wielbłąd kuca żeby zsiąść, bo zaczyna od przednich łap i wydaje się że lecisz do przodu.
  • Odpowiedz
  • 0
@0987poiu Teoretycznie tak, aczkolwiek mi nie przyszło do głowy tak na logikę żeby zakwalifikować to do takiej kategorii. Pewnie w regulaminie gdzieś jest taka wzmianka. Ale tak inforamcyjnie komuś się może to przydać.
  • Odpowiedz
@fredkolo89: zależy od towarzystwa, w takim allianzie sportem wysokiego ryzyka jest dosiadanie i jazda na zwierzętach wierzchowych i pociągowych, ale to już kwestia biura podrozy z jakim ubezpieczycielem wspolpracuja..
swoją drogą mocno zachęcam do konsultacji zakresu ubezpieczenia z agentem ubezpieczeniowym, a najlepiej samodzielny zakup polisy poza biurem podrozy, wowczas wiecie co kupujecie
  • Odpowiedz