Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuję rozstrzygnięcia. Co sądzicie o tej sytuacji?

Zaprosiłam mojego niebieskiego na wesele 2 miesiące wcześniej. Oczywiście się zgodził i potwierdził przybycie. Jego pasją jest piłka i w zasadzie jest w nią dość mocno zaangażowany. Ma swoją drużynę w której gra (IV liga). Okazało się, że mecz wypada w dniu wesela. Z racji tego, że jeden kolega ma problemy z kolanem stwierdził, że nie może opuścić meczu, bo to mocno osłabi drużynę i musi na nim być. Powiedział mi to 4 dni przed weselem.

Problem w tym, że wesele jest na 15:00 a jego mecz na 17:00. Nie widzi w tym żadnego problemu, że dojedzie na wesele cały zmęczony na godzinę 20:00.
Dodam, że nie będę tam nikogo znała oprócz panny młodej. Będzie mi zwyczajnie głupio jak będe o 20:00 przedstawiała niebieskiego młodej parze. Trochę brak szacunku do młodych jak i do mnie.

Twierdzę, że jego zachowanie jest egoistyczne. Zwłaszcza, że treningi są 3x w tygodniu a dodatkowo w sobotę ma mecze. Więc wypad spontaniczny na weekend totalnie odpada i siedzimy zawsze na chacie. I dodatkowo teraz jeszcze to wesele...
On twierdzi, że nie rozumiem jego pasji.
Ktoś miał podobą sytuację? Jakieś przemyślenia? To ze mną cos nie tak?

#zwiazki #wesele

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 229
  • Odpowiedz
@nama "nieładnie jest kiedy (zwłaszcza) mężczyzna jest niesłowny"

No pewnie, bo kobieta może paplać co chce i zmieniać zdanie na 1sekundę przed wyjściem!
To nazywa się te wasze równouprawnienie!!

@Adammik: bzdura, reguła obowiązuje tak samo w dwie strony.
  • Odpowiedz
@Kotel_: to nie ma znaczenia, priorytetem jest dane słowo. Nieważne, czy to wesele, czy rocznica, czy urodziny cioci kłoci, skoro pannie zależało, a ten jej to obiecał to powinien się zachować honorowo.
  • Odpowiedz
@miki4ever: jakaś dobra runda i mogą go wyciągnąć, tak naprawdę obie strony mają sporo racji, ale warto zaznaczyć że nie jest to zwykłe "haratanie" w gałe tylko przedsionek piłki zawodowej, już w 3 lidze są kluby gdzie piłkarze żyją z gry
  • Odpowiedz
@Krisu_7: w 3 lidze jest pare klubów gdzie masz zawodowych piłkarzy, okregowka to już jest 100% amatorka. Z takiej ligi nikogo się już nie wyciąga, zwłaszcza w takim wieku jak chłopak OPki.
  • Odpowiedz
Rocznik 1982 here, pamiętam jak po ulicach jeździły czołgi Jaruzela


@Dutch: stan wojenny skończył się w 1983, gdzie ty później czołgi na ulicach widzieć mogłeś? I zapamiętać?
  • Odpowiedz
  • 1
@miki4ever sam #!$%@? głupoty, #!$%@? wiesz co to mieć pasję, dla pasji żyje, rozumiem że gdyby w ogóle nie poszedł, albo byłoby to weselę kogoś ważne z życia jeje różowej, a to tylko jakaś gówno impreza na której nawet nikt nie zauważy że ich brakuje...
  • Odpowiedz
@groob

przyjście o 20 jest ominięciem połowy wydarzenia? byłaś ty kiedyś typiaro na weselu?


A Ty byłeś? Na moim weselu o tej porze już było po:
- Ślubie
- Życzeniach
- Powitaniu na sali
- Obiedzie z deserem
- Toaście
- Pierwszym tańcu
- Zdjęciach z gośmi.

Nic by nikogo nie ominęło, jakby przyszedł o 20, wcale. To co zostało później, to:
- Zwykle tańce
- Picie
- Tort
- Oczepiny
-
  • Odpowiedz
@BooB: to nie ma znaczenia. Obiecał coś swojej partnerce, coś na czym jej zależało.

Skoro to taki ważny mecz mógł po od razu powiedzieć, ze nie da rady, a nie robić maniane w ostatniej chwili.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Do wszystkich #!$%@? że aaaa 4 liga XD zobaczcie gdzie grał np Błaszczykowski przed Wisła xd

I do wszystkich piszących żeby olać swoje pasje dla kobiety, no iksde

Robert słuchej, jest ślub koleżanki, w sumie jej nie znam ale wypada iść, możesz olać te jakieś mistrzostwa świata?
  • Odpowiedz
@FUTdeals: Błaszczykowski miał 18 lat, a jego opiekunem był kapitan reprezentacji Polski. Tu mamy starego kolesia bez kontaktów.

Poza tym skoro to jego pasja to po #!$%@? sie zgadzał na to wesele? Dlaczego odwołał w ostatniej chwili?
  • Odpowiedz
@Siaa: Byś chociaż przeczytała dokładnie. On pójdzie, tylko, że się spóźni na to. Jakby to było wesele z jego strony, a jego różowa przyszłaby trochę potem bo już musiałaby robić te hipotetyczne tipsy to myślę, że nie byłoby problemu.
  • Odpowiedz
@The_September_Rain: No i? Grają w 12? Tłumaczenie strasznie z dupy, poza tym mamy tu kwestie danego słowa. Wiadomo, każdy to inaczej uznaje, ale dla mnie jest to bardzo istotna kwestia, jak ktoś swoje słowo złamie to jest u mnie spalony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miki4ever: to ile ma lat sobie wszyscy dopowiadacie, po drugie może nawet mieć 40 i być to 8 liga. Sam nie lubię latania za szmata, ale pasja to pasja, jest takie stare chińskie przysłowie

nie trać głowy dla głupiej dupy
  • Odpowiedz