Wpis z mikrobloga

@ciezka_rozkmina: tak na serio to jest psycholog kliniczny ze skrętem filozoficznym. Pooglądałem trochę jego materiałów na jutubie. Jest raczej konserwatywny obyczajowo, ale liberalny w każdej innej kwestii. Niby jest idolem prawaczków, ale to dlatego, że są ciulami i kompletnie mijają się ze znaczeniem jego słów, wybierając dla siebie to co proste i wygodne. Mnie się wydaje głosem rozsądku, ale muszę przeczytać jego książkę, żeby stwierdzić, czy nie jest czasem jakimś sofistą
@ciezka_rozkmina: profesor z kanady który się wybił bo nie schował głowę w piasek i wyszedł do studentów protestujących za tymi #!$%@? pomysłami żeby zaimki zmieniać, kible, gender itp.
Wyszedł do nich i zaczął z nimi debatować używając prawdziwych argumentów, ci się zesrali i ktoś wrzucił to na youtube. I teraz ogólnie jeździ i użera się z lewakami na różnych debatach, ale robi to rzeczowo i z argumentami.
Jak dla mnie typ
@proszebardzo2: @ciezka_rozkmina: no właśnie to jest prawackie przeinaczanie słów Petersona. Jemu chodziło o to, że ustawowe zmuszanie do używania określonych zaimków osobowych to ograniczenie wolności słowa i potencjalnie niebezpieczna praktyka. Podobnie, nie jest przeciwnikiem feministek, tylko aktywistek, które wprawdzie nie zostały wybrane demokratycznie, ale według niego stosują maoistowskie metody.