Wpis z mikrobloga

Co was trzyma w tym gównianym mieście?
Ani to miasto ładne, zarobki jak na Ukrainie nie rozumiem.
#lublin
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@BartekLbn91
1) Odbudowania dzielnicy żydowskiej.
2) Wprowadzenie tramwajów.
3) Odbudowanie starej cerkwi co była na placu litewskim.
4) Wywalić obecnego prezydenta natychmiastowo.
  • Odpowiedz
@Tobiass:
1) jakieś konkretne argumenty? jak dla mnie jest to zbędna inwestycja
2) jakieś konkretne argumenty? jak dla mnie jest to zbędna inwestycja
3) jakieś konkretne argumenty? jak dla mnie jest to zbędna inwestycja
4) Jak posłuchałem i poczytałem co chcą inni kandydaci robić to lepiej żeby został

te 3 punkty Twoje zastąpił bym inwestycjami w firmy produkcyjne (logistyka, infrastruktura już jest), to lepiej wpłynie na rozwój regionu niż jakieś
  • Odpowiedz
@Tobiass: miasto turystycznie może być mega ciekawe, a bidne będzie mimo tego. Tramwaje? Po cholerę w Lublinie tramwaje i jak widziałbyś linię tramwajowe? Do Lublina trzeba przyciągnąć firmy, które dadzą prace a nie dzielnice żydowską, albo starą cerkiew
  • Odpowiedz
  • 2
@Tobiass Jaką wiekową szansę stracił Lublin przez Żuka? Z tego co czytam, to niedługo jako argument przeciwko obecnemu prezydentowi pojawi się to, że miasto nie ma portu morskiego.
Piszesz o tym, że przez niego miasto popada w zadłużenie. Wcześniej nie było zadłużone? Takie inwestycje, które wypisałeś tylko by je pogłębiły i nie przyniosły niczego innego.
Lubelskie uczelnie stoją na przyzwoitym poziomie. Nie są najlepsze, ale nie są beznadziejne. Jest naprawdę wiele kierunków, które są wymagające i dużo dają. No, chyba, że mówisz o jakichś g---o-kierunkach, które ludzie wybierają żeby mieć tylko papierek. Takie kierunki są wszędzie.
Stare miasto w Lublinie ma np. oryginalną zabudowę, nie musiało być odbudowywane. Owszem, potrzebuje jeszcze remontów, ale na to potrzebuje czasu i pieniędzy.
Mam sporo znajomych, którzy zwiedzają Lublin i im się podoba samo miasto i ogólny klimat.
Wg mnie za prezydentury Żuka miasto bardzo rozwinęło się pod względem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Riges Dziękuję że napisałeś/aś coś rozsądnego i nie atakujesz mnie ad-persona.
1) Nie rozumiem co z tego że jest oryginalna zabudowa ludzie chcą dużo ładnych kamienic a nie oryginalnej zabudowy. Zobacz Wrocław miasto które było w bardzo wielu procentach zniszczone i kamienice są tam odbudowane i jakie miasto ma więcej turystów Lublin czy Wrocław?

2) Odnośnie prezydenta nie lubię go dlatego że po obsadził stołki swoimi ludźmi ale to jeszcze bym
  • Odpowiedz
  • 0
@Tobiass Myślę, że ilość turystów we Wrocławiu zależy w dużej mierze od lokalizacji miasta przy zachodniej granicy. Jeśli chodzi o Lublin też nie jest źle. Podczas większych festiwali nie ma szansy, żeby znaleźć wolny pokój w hotelu. Ja osobiście bardzo lubię nasze stare miasto, które z roku na rok coraz lepiej wygląda. Oryginalna zabudowa ma wartość historyczną ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie znam się na ekonomii, więc
  • Odpowiedz