Wpis z mikrobloga

@Tobiass: Kto zarabia jak na ukrainie ten zarabia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie, fajne imprezy. Niedługo studenci wrócą to zapewne nie będę już tak optymistycznie nastawiony aleee - i tak jest całkiem dobrze ¯\_(ツ)_/¯
@greenik Zobacz na statystyki z roku na rok jest coraz mniej studentów. Oraz wracając do Lublina to miasto na chwilę obecną jest bardziej zacofane od Rzeszowa więc o czym my mówimy.
@Tobiass: Liczba studentów na gunwokierunkach faktycznie mogła zmaleć. Ale topowe kierunki (Prawo, Informatyka, Medycyna, Finanse jakieś) są cały czas oblegane. Więc takie statystyki, że studentów jest "mniej" to żadne statystyki moim zdaniem. Po prostu mentalność ludzi się zmienia a nie dlatego, że Lublin jest zacofany (co to w ogóle za stwierdzenie?)
@greenik Zobacz na stan dróg np.Aleje Raclawickie. Zadłużenie miasta na pierdoły które nie przydają się w zwyczajnym życiu. Mentalność ludzka to mentalność typowego Janusza. Miasto gdzie roi się od sebków i karyn co jedyne czego się nauczyli to był będzie jest Motor RKS. (mimo że skrót RKS już od dawna nie funkcjonuje) Gówniany poziom Uczelni które nic sobą nie reprezentują a na koniec prezydent który gówno zrobił dla miasta i jest zwykłym
@Tobiass: Racławickie mają remontować. Nie wiem o jakich pierdołach mówisz. Takich ludzi spotkasz w każdym mieście, nawet w Twoim kochanym Rzeszowie. Poziom uczelni zdecydowanie nie jest na gównianym poziomie (na najlepszym też nie - ale wg. mnie jest dobrze tutaj akurat). A rozterki o prezydenta to już typowa gównoburza z Twojej strony i nawet nie będę się wypowiadał na ten temat. Tyle w temacie, nie chce mi się z Tobą już
@Tobiass: ja bardzo lubię nasz Lublin, szczególnie w sezonie wakacyjnym jak nie ma tutaj tyle studentów. Nie mogę zrozumieć Twojego toku myślenia, miasto ma swój urok i jest zdecydowanie ładniejsze niż choćby Rzeszów który wspominasz, co do zarobków to też się nie wypowiem bo to zależy od branży w jakiej pracujesz, ale zdecydowanie można w Lublinie zarabiać bardzo dobre pieniądze