Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś nadal naiwnie myśli, że Wiedźmin od Netfliksa będzie choć w połowie tak dobry jak polska produkcja to zachęcam spojrzeć na twittery scenarzystów, by poznać ich priorytety:

https://www.oneangrygamer.net/2018/09/the-witcher-netflix-staff-decide-to-get-woke-for-social-justice-on-social-media/68205/

Zamiast w spokoju robić serial, zwracając uwagę na materiał źródłowy możemy spodziewać się wtrącania przez scenarzystów SWOICH przekonań i wpychania widzom do gardeł lewackich hasełek. Ktoś powie: "przecież to prywatne konto na Twitterze, bla bla bla...", prawda, ale na tym zdjęciu widoczni są WSZYSCY scenarzyści i akcja wcale nie wygląda na jakiś spontaniczny wpis, ale manifestację jedynie słusznych poglądów.

Także jeśli ktoś liczył na to, że serial pozostanie wierny oryginałowi i murzynów nie będzie, a lewactwo będzie w nie większych ilościach niż w książkach to się srogo zawiedzie.

Gdyby jakiś lewak nadal się jednak łudził, że coś z tego będzie oto pokaz poziomu kultury szefowej projektu: https://twitter.com/LHissrich/status/1030642662506782720

#seriale #netflix #wiedzmin #bekazlewactwa
Bethesda_sucks - Jeśli ktoś nadal naiwnie myśli, że Wiedźmin od Netfliksa będzie choć...

źródło: comment_R0Zs41CjqT1UL2oN4XTITVb5CLcmP6HJ.jpg

Pobierz
  • 117
@Bethesda_sucks: no ej, przecież cały Wiedźmin jest o imigrantach którzy mimo przeciwności odnieśli w nowych warunkach niebywały sukces. O ludziach znaczy się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

— Czy wiesz, wiedźminie, co jest największym minusem długowieczności?

— Nie.

— Seks.

— Co?

— Dobrze słyszałeś. Seks. Po niecałych stu latach staje się nudny. Nie ma w nim już nic, co mogłoby fascynować i ekscytować, co miałoby podniecający urok
@nika_blue: w ksiazkach byl watek rasizmu ale raczej nie wyroznial sie on wybitnie np na tle takiego Wladcy Pierscieni gdzie rasizm tez byl. Zauwazylem jednak ze cykl o Wiedzminie urosl do jakiegos opus magnum dla przedstawicieli lewicy. nagle okazuje sie ze watki rasizmu i nietoleracji to w tych ksiazkach wrecz cos niesamowitego i niespotykanego dotad, ze niby cala historia kreci sie wokol nietolerancji a tak nie jest.

lewica bardzo hiperbolizuje wrecz
I tak wszyscy beda ogladali bo to jednak Wiedzmin z zagramanicznym budzetem. Szczerze mowiac, to bede mial w dupie ta cala lewacka ideologie o ile nie bedzie nachalna i/lub absurdalna i nie przysloni tym akcji, watkow i klimatu. Tak wiec obecnosc ras innych niz biala, mimo sprzecznosci z oryginalem jeszcze przelkne, ale robienia manifestu multi-kulti pod szyldem Wiedzmina juz raczej nie. Ja tam jestem dobrej mysli i nie sram ogniem dopoki nie
@Helsantonio_Montes: to przeczytaj dyskusje skoro tego nie rozumiesz XD
@highlander:

natomiast urasta ona obecnie do rangi jakiegos wielkiego arcydziela dla lewicy

ty serio tak widzisz swiat?XD z tego co widze to aktualnie prawica ma ból dupy ze arcydzieło w postaci ksiazek zostanie sprofanowane przez lewacka propagande ale co tam, kogo interesują fakty skoro mozesz zamknąć się w bańce swoich bardzo wrazliwych uczuć
@highlander: gdzie we WP był jakoś eksponowany wątek rasizmu? Niby, że hobbitami pogardzano?

Czy niesnaski elfio-krasnoludzkie?

Tylko to ciężko rasizmem nazwać, bo chodziło o konflikt między krasnoludami i elfami który wielu doskonale jeszcze pamiętało, to nie była jakaś abstrakcja.

Dlatego masz ludzi jako ogniowo spajające sojusz, dla ludzi to już zapomniane legendy gdzie dla elfów to były to im współczesne wydarzenia.

Jakiś tam wątek jest ale w samym WP zdecydowanie się
@#!$%@?:

Stara technika atakowania osób, a nie dzieła. (ʘʘ) Panie, zamilknij.


lol
Hipokryzja lewaka lvl master, właśnie atakujesz MNIE, a nie polemizujesz z treścią mojego posta. Co więcej, wystarczy spojrzeć na komentarze pod moim wpisem, by zauważyć jak ironiczne jest twoje stwierdzenie. Zaledwie kilka z nich cytuję niżej. Zanim jednak to zrobię, tak się składa, że owe "dzieło" (a właściwie próbkę) już krytykowałem, ale to już lewactwa nie