Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie uświadomiłem, że to ostatni major Virtusów.

Finał w Katowicach, półfinał z fnatic w Kolonii 2015, półfinał z SK w Kolonii 2016, finał z Astralis w Atlancie 2017, Ćwierćfinał z North i doping polskich kibiców w Krakowie ehh piękne czasy. Nigdy nie zapomnę tych emocji, których doświadczyłem przez te wszystkie lata kibicowania chłopakom.
#csgo
Pobierz Kolanoskopia1 - Właśnie sobie uświadomiłem, że to ostatni major Virtusów. 

Finał w...
źródło: comment_fAQ65Ny5Rx1ynKfXARktgfzw1gdGluFS.jpg
  • 15
@Kolanoskopia1: Golden Five to była ekipa, za czasów 1.6, jak połowy wykopków jeszcze nie było na świecie. Meet Your Makers, Wicked, Team Pentagram, Neo, LUq, Kuben, Taz i Loord. To były emocje, Morgen komentujący mecze na Ventrilo. VP z Pashą, Snaxem i białym to nie było to samo, jedynie marna imitacja. SK Gaming, fnatic, mTw, mousesports, ALTERNATE. Duże turnieje były parę razy do roku, o majorach nikt tak naprawdę nie słyszał.
@Samcro: nostalgłem (,) ja jeszcze pamiętam za gówniaka jak w tv na kanale Hyper (leciał po 21.00 chyba, na tym samym kanale co MiniMax) oglądałem mecz Arcy z 2S, wtedy jeszcze nie kumałem co to cs, dopiero po jakimś czasie, jak rodzice założyli mi neta, zacząłem trzaskać w 1.5. ajej
@Samcro zależy pod jakim kątem nie było to samo, mi się akurat podobało to że gierka się zrobiła popularniejsza. Kibicowanie 'lets go vp' w finale z astralis albo major w Krakowie i ta atmosfera to sytuacje których nie było za czasów 1.6. Dla mnie obecny cs jest ciekawszy i bardziej emocjonujący