Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że odbieranie swojej osiemnastoletniej dziewczyny z rozpoczecia roku to całkiem zabawne uczucie. XD

I ten wzrok zazdrosnych kolegów z klasy, którzy wrócą ze szkoły i będą pisać wysrywy na wypoku, że loszki leca na starszych i bogatych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ehh, życie jest piękne.

#logikaniebieskichpaskow #licbaza #zwiazki #heheszki
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qbad89: dla wielu osób taka różnica wieku to jakaś abstrakcja, ale to raczej wynika z jakichs stereotypów, że im człowiek starszy tym bardziej dojrzały i mądry. A ile ja znam #!$%@? lasek w moim wieku, z którymi nie idzie na żaden poważniejszy temat porozmawiać, bo są tępe jak cep.

Nie wiek świadczy o człowieku, tylko to co ma w głowie. A, że ta ma dobrze w głowie poukładane i przy
  • Odpowiedz
  • 0
@Mack_Lanegan no wlasnie piszac komentarz miala na mysli ogarniete panny nie jakies za przeproszeniem pustaki, z wlasnego doswiadczenia wiem ze ma to samo plusy, miedzyinnymi mozna sobie taka bardzo dobrze wychowac i mamy korzysci na cale zycie jak wszystko dobrze pojdzie, tak ze widze ze zgadzamy sie Panie Mirek ;)
  • Odpowiedz
  • 3
Nie wiem ile masz lat ale jednak trochę dziwnie jakbyś miał ze 30 i umawiał się z 18 latkami xD


@Asterling: no chyba #!$%@? kpisz xD

Nie ma nic fajniejszego niż będąc w takim wieku i ogarniając już wszystko przygarnąć sobie małolatę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Polecam wszystkim.
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: pewnie tak, ale z drugiej strony większa szansa trafić na fajną i ogarniętą 18, niż laskę w podobnym do mnie wieku

Te w moim wieku to albo odpady niechciane przez nikogo, albo wyrachowane po kilku nieudanych związkach. A tak młoda laska z czystą kartą, która dopiero zaczyna into związki i nie ma za sobą tony bagażu i doświadczeń przez co nie ocenia cie przez pryzmat przeszłości i nie porównuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mack_Lanegan: znam to uczucie, też miałem młodszą i jej zazdrośni koledzy rzucali spojrzeniami złowrogimi gdy ją odwoziłem do szkoły lub odbierałem gdy oni mogli jedynie autobusem jeździć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mack_Lanegan: ogólnie to sporo moich rówieśniczek w średniej umawiało się z 30 latkami. Do seksu pewnie fajnie taka młoda, ale długiego związku to z tego nie będzie. Z tego co słyszałem to pannom chodziło głownie o hajs, inne atrakcje, niż mogli im zapewnić rówieśnicy. Ale ja jestem tylko wykopkiem, więc nie słuchaj mnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mack_Lanegan: chwalisz się czy żalisz? większość 30 latków posiadających dziewczyny 20 można opisać w paru podpunktach:
- ciuszki TOMY HILFINGER bądź KALWIN KLAIN (wiecie prestiż po taniości, ale WKONCU PROJEKTANCI XDD)
- zwiezione 10/15/20k z emigracji
- brzydal bądź miły frajer
- wykorzystywany jako darmowa taksówka
-
  • Odpowiedz