Wpis z mikrobloga

Jakie są dla mnie sygnały, że kobieta ma #!$%@? pod kopułą i nie nadaje się do związku

1 - oddycha


1 - konto na snapczacie lub 500+ zdjęć na instagramie
2 - mniej niż 170cm wzrostu
3 - mniej niż miseczka C oraz więcej niż 60kg
4 - więcej niż 6 partnerów wieku do 25 lat oraz więcej niż 10 do 30 lat
5 - słucha disco polo, popiera PiS,
6 - ma krótkie włosy - do ramion to krótkie
7 - nosi płaskie sandały, balerinki i nie nosi szpilek
8 - nie interesuje się niczym poza malowaniem sobie ryja i serialami
9 - wyższa szkoła robienia hałasu/ szlachta nie pracuje lub gównostudia typu bibliotekoznawstwo xD
10 - brak chęci do aktywności fizycznej, siłownie to zło i nie chce podnosić ciężarów bo "nie chce wyglądać jak Pudzian"
11 - półmetrowe tipsy,
12 - nie wychowana przez nikogo - #!$%@? księżniczka nie uznająca autorytetów nawet lub zwłaszcza w rodzicach
13 - siedzenie ciągle z ryjem w komórce które uznaje za "socjal skill"
14 - słaba praca (minimum 3/4 zarobków faceta) przy czym nie znam faceta który miałby problemy z tym, że kobieta zarabiałaby więcej
15 - brak prawa jazdy i samochodu
16 - brak oszczędności
17 - kot
18 - gówniak
19 - podróbka torebki znanego projektanta
20 - wspominanie o byłym przy obecnym chłopaku
21 - problemy psychiczne, dwubiegunowość, chorobliwa zazdrość i brak umiejętności sformułowania werbalnie oczekiwań
21 - brak umiejętności kulinarnych - jeżeli usmażenie kurczaka to dla ciebie za dużo to nie mamy o czym rozmawiać
22 - postawa sugerująca, że to facet ma coś zrobić bo jest facetem i to jego rola (#!$%@? logiki, kobiety mogą wszystko i tylko wtedy gdy będą miały na to ochotę, ale facet musi to czy tamto) lub postawa sugerująca, że jej się coś więcej należy bo jest kobietą

Rzeczy, które nie koniecznie muszą dyskwalifikować:

1. Palenie papierosów
2. Nie bycie dziewicą
3. Pochodzenie ze wsi
4. Nowobogaccy rodzice

A wasze typy?

#zwiazki #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #tinder #heheszki a trochę nie heheszki
( ͡ ͜ʖ ͡)


Arachnofob - Jakie są dla mnie sygnały, że kobieta ma #!$%@? pod kopułą i nie nadaje ...

źródło: comment_Sj2aSkA5qE82uEBLe4BRI2llizR8WdbA.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
Sama mam długie włosy i nie macie pojęcia żule ile czasu trzeba na nie poświęcać, żeby wyglądały ładnie.


@alicjaxoxo: miałem włosy do połowy pleców a później zrobiłem sobie dredy... włosy myłem codziennie, dredy co 2-3 dni + szydełkowanie

diluj z tym
  • Odpowiedz
@Arachnofob:
Myje 3 razy w tygodniu, zawsze nakładam odżywke i siedzę w czepku z ręcznikiem na głowe przez godzine, żeby dobrze się wchłoneła. Potem mocze je jeszcze raz, nakładam stylizator na włosy i znowu związuje je ręcznikiem przez 15 minut, następnie przez kolejne 30 zimnym nawiewem z dyfuzora, modeluje je.
Poza tym codziennie rano, powtarzam moczenie-> stylizator-> modelowanie.
Śpie zawsze w specjalnym upięciu i mam specjalną gładką poduszkę, żeby moje włosy
  • Odpowiedz
@Arachnofob:

1 - aktywne korzystanie ze snapczata i instagrama, dla mnie to syf
3 - więcej niż 60kg (widoczne więcej)
4 - ~5-10+ partnerów wieku do 20 lat
6 - ma krótkie włosy - do ramion to krótkie
8 - nie interesuje się niczym poza malowaniem sobie ryja i serialami
9 - wyższa szkoła robienia hałasu/ szlachta nie pracuje lub gównostudia typu bibliotekoznawstwo xD
10 - brak chęci do aktywności fizycznej
  • Odpowiedz