Wpis z mikrobloga

WTF XDDDD Co tu się.

Pytanie - wyłudzenie odszkodowania czy może jednak możliwa sytuacja? XD

W sumie to tam pod tą kładką sa małpy normalnie, ale nie wiem jak miałaby taka wejść i pogryźć człeka.

#wroclaw #zoowroclaw
Pobierz Reepo - WTF XDDDD Co tu się.

Pytanie - wyłudzenie odszkodowania czy może jednak mo...
źródło: comment_CDDEElq6m5vpNhDHjPNedQlGFfNESset.jpg

Co się odjebało

  • Wyłudzenie odszkodowania się odjebało, ot co 55.9% (76)
  • Małpa ludziożerca gryzie dwulatki 44.1% (60)

Oddanych głosów: 136

  • 26
@Reepo: tak to jest rozłożone, byłem tam jakieś dwa tygodnie temu i nie ma możliwości żeby małpa użarła dzieciaka w tym miejscu bo wszystko jest ogrodzone a małpy biegają razem z muflonami nawet gdyby tam wciskał paluchy to te małpy są „po przejściach” kilka z nich nie ma ogonów za te przejścia zresztą odpowiedzialni są ludzie więc taka mała małpa ma 100% nie rzucałyby się bez żadnego powodu na dziecko będące
Pobierz Krol_Pontaru - @Reepo: tak to jest rozłożone, byłem tam jakieś dwa tygodnie temu i ni...
źródło: comment_zGnW1gg7MzCWknybwB0hyied9dMRMTXf.jpg
@PurpleHaze: Ehh a takie komentarze by świetne były

@ grażyna1956

NO JA JUŻ OD WIELU LAT MÓWIŁAM, ŻE ZOO WROCŁAW JEST NIEBEZPIECZNE, KIEDYŚ MAŁPA ZABRAŁA MI TOREBKE, A PRACOWNICY ZOO SIĘ ŚMIALI. POWINNI ZASTRZELIĆ TEGO BYDLAKA ZA TEN BIEDNY PALUSZEK DZIECIAKA, RODZICOM ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO I TRZYMAJCIE SIĘ DZIELNIE, SPRAWIEDLIWOŚĆ PRZYJDZIE WRAZ Z NOWYM PREZYDENTEM TEGO MIASTA
@Reepo: #!$%@? byłem tam i jak to niby te małpy nie mogły się tam znaleźć jak wybieg jest zaraz obok xD? Co on myśli że małpa się nie potrafi wspinać po ogrodzeniu/siatce? Jak ja chodziłem to nawet przez deski było widać jednego cwaniaka xD porażka rodziców