Wpis z mikrobloga

@Miczubezi: z czego pamiętam to rodzic na początku każdego roku musiał złożyć podpis czy wyraża zgodę na twoje uczęszczanie czy nie. Jak byłem pełnoletni to po prostu wycofałem tę zgodę samodzielnie przez wychowawce, a w przypadku gdy jesteś niepełnoletni to musi być twój rodzic
@Miczubezi: Możesz po prostu zignorować religię i na nią nie chodzić będąc zapisanym. Z religii nie można nie zdać mając niedostateczną a średnia nie liczy się przy rekrutacji do liceum. No chyba że walczysz o czerwony pasek który może dać ci łącznie 7 punktów.
@Miczubezi: Ale jak masz zgodę rodziców to chyba lepiej by to oni ciebie wypisali. Świadectwo zawsze lepiej wygląda bez oceny niedostatecznej. (Z początku zrozumiałem że nie masz zgody rodziców i chcesz się sam wypisać)
@vvertoi: W sumie racja. Ale nieklasyfikacja też nie wpływa na promocje, Więc na jedno wychodzi i ładniej wygląda na świadectwie. ;) Nawet jeśli klasyfikacja ma wpływ na promocje, To zwyczajnie nie stawiasz się na egzaminie klasyfikacyjnym i nieklasyfikacja zmienia się na niedostateczny. A jak wiadomo ocena z religii nie ma wpływu na promocje.