Wpis z mikrobloga

Mireczki, nadszedł 2/30 dzień #eksperyment30dniowytinder. Najpierw kilka zdań o pierwszy wpis, który musiałem usunąć z racji problemów. Nie martwcie się, wszystkie dane w excelu zostały zapisane, co do ilości która z grup chad, normik, spermiarzdo mnie napisała. Byłem zmuszony dać bardzo podobną kobietę, lecz o 1 punkt wyglądowo niżej, co doda jeszcze lepszych wrażeń eksperymentowi. Naprawdę nie chciałbym robić tamtej dziewczynie kłopotów i musiałem ją usunać zwłaszcza, że strasznie ludzie naciskali mi na priw o to i część mnie straszyła, musicie naprwadę zrozumieć. O eksperyment się nie bójcie, będzie przeprowadzany nadal w aktualnej formie, lecz będzie zamazana twarz. Musicie mi wierzyć, nie poddamy się!

A więc dzień 2/30.

Nowych Par (55), daje to nam o 36 więcej niż wczorajszy wynik (19). Dostaliśmy także więcej wiadomości, zdziwiły mnie bardzo, że 4 z nich były od obcokrajowców! Jeden brazylijczyk, który ładnie się przywitał, chociaż pewnie liczy tylko na keks. Następny czarnoskóry anglik, który mówi że spędza weekend w krakowie i żebyśmy się poznali, trzeci niemiec, który chwali się że jesteśmy w jego ulubionym miescie. i czwarty także czarnoskóry z krakowa, mający 193 cm wzrostu, kochający to miasto. Prawdziwy murzyński CHAD, magnes na polki, którą nie dotknie to ma zaliczoną pod wieczór.

Bardzo rozsmieszył mnie wczorajszy Mateusz, spermiarz który wypisuje, czy możemy się spotkać XD

Wiadomości dostałem aż (10) to o 6 więcej niż wczoraj! Zaciekawił mnie Mikołaj w rozmowie, jacyś dziwny typ chada, możecie zobaczyć w rozmowie, którą przygotowałem. Reszta, standardowo, wyniki wszystkie zapisuje, a na końcu obulikuje wraz z wnioskami. Jeśli jeszcze nie macie w obserwowanych tagu #eksperyment30dniowytinder, zapraszam do tego :) I powtarzam, nie robię już nic nielegalnego.

Wnioski na dzisiejszy dzień? Potwierdza się nasza teoria, że loszki nawet grube i teraz z brzydką twarzą mają o wiele łatwiej. Może piszą do nich część spermiarzy i chadów, którzy liczą na keks, ale zauważyłem, że są osoby o 2/3 punkty wyglądowo wyżej, chcące poznać taką loszkę, z twarzy wyglądajace normalnie oraz ciała. Nie liczyłbym że mężczyzna po dwóch dniach 4/10 mógłby spotkać nawet jedną kobietę która by była normalna.

Jutro rano spodziewam się o wiele więcej wiadomości...
#eksperyment30dniowytinder #rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf #tfwnobf #badoo #tinder #przegryw #logikarozowychpaskow
AddictedToLoli - Mireczki, nadszedł 2/30 dzień #eksperyment30dniowytinder. Najpierw k...

źródło: comment_2V8Lk16SpiOyXVzpdZwSaIcjT0GC5ZEH.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alicjaxoxo: Weź pod uwagą, że jeśli chciałabyś potwierdzić swoją wymyśloną tezę, że np brzydki chłopak ma łatwo taki 4/10 na tinderze, to śmiało, proszę spróbować zrobić taki eksperyment. Założę się że nie wyjdzie, mimo że będziesz próbować to naciągać z każdej ze stron :)
  • Odpowiedz