Wpis z mikrobloga

Mimo że nic nie mam do @mahonek czy Paszy, to nie jestem w stanie zrozumieć, jak można dopuścić do tego, by szczególnie po aferach na tle pedofilskim dopuścić do tego, że kilka godzin siedzi z nimi 16-latka, pije z nimi, kręci dupą do kamery, w dodatku wypytują ją o seks. Zwłaszcza, że ona się pojawiła drugi raz już. W dodatku ten ich koleżka Puczi chyba ją podrywał, często z nią wychodził. Już pomijam reakcje stulejek, którym sperma się lała po całym ciele na widok 16-latki. Dramat. I nie piszcie mi nawet, że 16-tka jest legalna, bo nie obchodzi mnie to. Dla mnie 25-latkowie interesujący się 16-latkami są obrzydliwi. Tak ciężko zapytać na start o wiek? Czy musi Was odwiedzić kilka razy policja, żeby się nauczyć?
#youtubeshore #danielmagical #patostreamy
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdzislawelektryk: a po co ci ta informacja? Dla mnie 16 latka to dzieciak, gówniara, a 25+latek wyrywający 16nastkę to zboczeniec i prawdopodobnie nieudacznik co nie potrafi wyrwać dorosłej kobiety i musi się zadowalać naiwnymi dziećmi.
Możesz się pierwszy pochwalić swoim wiekiem
  • Odpowiedz
@Hogataa26: p.s. niby mógłbym ci życzyć, żeby w przyszłości twoja córka wpadła na pomysł bycia utrzymanką 40 letniego zboka, ale to by była kara dla niej nie dla ciebie. To, że coś jest legalnie nie znaczy, że jest moralne i odwrotnie
  • Odpowiedz
@zdzislawelektryk: Ale do ciebie coś nie dociera typie. Mam wywalone na laski 18+lat co się wiążą z kimkolwiek, 20, 30, 50 lat starszym. Mi chodzi o DZIECI 16 letnie. Dziewczyna 20 lat to już kobieta, a 16 lat to gówniara z gimnazjum/dopiero co po gimnazjum. Kobieta 20 lat jest dorosła, kobieta 16 lat, to dziecko które nie ma pojęcia o życiu, związkach itp.
  • Odpowiedz
@marv0oo: 16 lat to już dziewcze z licbazy, jeżeli nie ma swojego rozumu albo rodziców którzy ją kontrolują to już jej problem, całego świata nie zbawisz, lepiej żeby taka dziewczyna chodziła z 18-19 latkiem czy 25 latkiem? Weź za argumentuj odpowiednio swoją wypowiedź dlaczego 16 latka jest "słaba" dla 25 latka, a 18 już tak. 18 latka może mieć bardziej nasrane w głowie niż odpowiednio wychowana 16 latka, wiec nie
  • Odpowiedz
@zdzislawelektryk: "jeżeli nie ma swojego rozumu albo rodziców którzy ją kontrolują" I o to mi #!$%@? chodzi. Że to jest patologia, że rodzice jej na to pozwalają. Ona jest głupim dzieckiem, więc to wina rodziców że się puszcza z 25 latkiem.
"lepiej żeby taka dziewczyna chodziła z 18-19 latkiem czy 25 latkiem?"
No nie wiem, dla mnie 25 latek zarywający do 16nastki to zboczeniec i/lub nieudacznik co dorosłej kobiety nie
  • Odpowiedz
@marv0oo: Widać że jesteś małolat, zbyt uogólniasz, problem w Twojej mentalności, nie po to w mojej wypowiedzi ostatnie zdanie napisałem. Skąd niby wiesz że ten 25 latek dla 16 latki nie będzie parterem do końca życia i najlepszym co może ją spotkać w tym życiu?
  • Odpowiedz
@zdzislawelektryk: Nie wiem tego, ale skąd mam wiedzieć, czy facet nie chce wykorzystać głupiej małolaty. Powiedz mi, który normalny 25 letni facet umówił by się z głupią dziewczynką lat 16, co nie wie co to jest życie. 25 letni facet to często mieszka sam, pracuje itd. A 16nastka? Praca domowa z pszyrki, test gimnazjalny dopiero co za sobą i jeszcze przez minimum 2 lata (ale w większości to 4-6 lat)
  • Odpowiedz
@zdzislawelektryk: Typie, będąc ojcem ja nie będę się bawił w totolotka. Nie będę się bawił w zgadywanie kto ma jakie zamiary. Nie wiem ile ty masz lat, ale masz strasznie "beztroskie" i szczeniackie poglądy. Stawiasz się na pozycji starszego nie wiedząc ile mam lat, a mentalnie jesteś większym gówniarzem ode mnie xD
  • Odpowiedz