Wpis z mikrobloga

Mimo że nic nie mam do @mahonek czy Paszy, to nie jestem w stanie zrozumieć, jak można dopuścić do tego, by szczególnie po aferach na tle pedofilskim dopuścić do tego, że kilka godzin siedzi z nimi 16-latka, pije z nimi, kręci dupą do kamery, w dodatku wypytują ją o seks. Zwłaszcza, że ona się pojawiła drugi raz już. W dodatku ten ich koleżka Puczi chyba ją podrywał, często z nią wychodził. Już pomijam reakcje stulejek, którym sperma się lała po całym ciele na widok 16-latki. Dramat. I nie piszcie mi nawet, że 16-tka jest legalna, bo nie obchodzi mnie to. Dla mnie 25-latkowie interesujący się 16-latkami są obrzydliwi. Tak ciężko zapytać na start o wiek? Czy musi Was odwiedzić kilka razy policja, żeby się nauczyć?
#youtubeshore #danielmagical #patostreamy
  • 68
@MWittmann: Sorry, 25 latek zarywający i chcący zaruchać 16nastkę to zbok i koniec. 16latka to jeszcze gówniara, gówno wie o życiu. Toż to dopiero co z gimbazy wyszło i myśli, że już wszystko wie o życiu, imprezowaniu itd. a tydzień wcześnie zakuwała pszyrkę na test gimnazjalny
A chlanie poniżej 18 lat jest nielegalne. Nie miał bym nic do tego, bo wiadomo, większość osób już coś tam popijała na imprezach, ale mało
@Sekeletu: Nie, jej już nie ma. Taka brunetka niska.

@Hogataa26: Ja #!$%@?. I weź z takimi gadaj. Napisz, że interesowanie się 16-latkami przez 25-latków jest chore, to dostaniesz odpowiedź: "dupa cię boli", "zazdrość", "najpierw zamocz, a później się wypowiadaj na takie tematy".

@zdzislawelektryk: Mam takie samo zdanie co w przypadku 16-25, choć generalnie im taka dziewczyna robi się starsza, tym bardziej granica się zaciera - i to szybko.