Wpis z mikrobloga

wystarczy przedefiniować pojęcie zboka i już "nie chroni"...


@krzychol66: O czym bredzisz? Twoim zdaniem pedofile-geje nie idą w Polsce do więzienia?

Zbok - w tym ujęciu (prawa karnego) to co do zasady ktoś dobierający się do kogoś wbrew jego woli, lub dobierający się do swoich krewnych, lub do zwierząt. Łapiesz już? Jak tam jest w jakiejś religii, która chroni pedofilów ale potępia dwie dorosłe laski dobrowolnie sobie robiące minety nie
  • Odpowiedz
Od kiedy to w prawie karnym funkcjonuje pojęcie zboka?


@krzychol66: O czym ty bredzisz? Skup się na bronieniu pedofilów w sutannach. No, szybko, demoniczni Australijczycy chcą zwalczać pedofilów, kręć Małysza xd
  • Odpowiedz
I krótka piłka: w jakiej ustawie prawa karnego występuje pojęcie "zbok"?


@krzychol66: A gdzie pisałem, że jest to pojęcie ustawowe?

A ja ich nie zamierzam bronić. Wszystkich won, podobnie jak mafię homoseksualną od kleryka do kardynała włącznie.


@krzychol66: No chyba, że naruszy to "tajemnicę" spowiedzi. Przecież pęknięta miednica jakiejś gówniary jest mniej ważna od tajemnicy spowiedzi, co nie?
  • Odpowiedz
Tak, tajemnica spowiedzi jest ważna. Ważniejsza, niż doczesne zdrowie a nawet życi


@krzychol66: W waszej religii, dla normalnych ludzi jest jasne, że od jakiegoś hokus-pokus jest ważniejsza ochrona społeczeństwa przed degeneratami i ludzkim śmieciem.

Weź to powiedz Sawickiej i agentowi Tomkowi. Bo ja już nie mam cierpliwości do twoich bredni...


@krzychol66: Skrypt się koledze skleił.
  • Odpowiedz
dla normalnych ludzi jest jasne, że od jakiegoś hokus-pokus jest ważniejsza ochrona społeczeństwa przed degeneratami i ludzkim śmieciem.


@hehenuanek: Bardzo sobie pochlebiasz, przypisując sobie "normalność"....
  • Odpowiedz
W czym miednica dziewczynki jest ważniejsza od braku wczesnej diagnozy raka u podobnej dziewczynki, bo kasę na badania przewalono?


@krzychol66: O czym ty bredzisz? Kasę na badanie dziewczynki pod kątem raka można skołować np. z konfiskaty majątków kościelnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo naruszanie tajemnicy spowiedzi jest OK

a
  • Odpowiedz
@hehenuanek: Bardzo sobie pochlebiasz, przypisując sobie "normalność"....


@krzychol66: No na pewno bardziej od barana, dla którego hokus-pokus jest ważniejsze od eliminowania zboków ze społeczeństwa.

W sumie ciekawe, czy jakby ci taki śmieć zgwałcił dziecko tez byś był taki hop do przodu w chronieniu, usprawiedliwianiu i zasłanianiu się tajemnicą spowiedzi.
  • Odpowiedz
Wiem, bez moralności łatwo o bezprawie.


@krzychol66: No i dlatego trzeba bezwzględnie ścigać zboków eliminując z kpk zbędne "paragrafy", jak ten o tajemnicy spowiedzi.

Nie będą się zboki i ludzie ich kryjący zasłaniali za parawanem przepisów.
  • Odpowiedz
Moralność w przepisach umożliwiających rozwój duchowy milionom ludzi.


@krzychol66: Poprzez ochronę pedofilów i innych degeneratów? Wystarczy nie zabijać, nie gwałcić, nie kraść i nie oszukiwać, by nie podpaść pod prawo karne. Wtedy nie musisz się martwić o ewentualne zniesienie tajemnicy spowiedzi.

Uczepiłeś się tych pedofilów, jakby tylko oni się spowiadali...


@krzychol66: Tak jakby dyskutowani Australijczycy chcą uchylić tajemnicy spowiedzi ws. pedofilii, więc, ekhem...
  • Odpowiedz