Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie głównie do dziewczyn. Mam problem z moim chłopakiem. Od pewnego czasu, mniej więcej od roku, widzę po prostu jak mój chłopak zdziadział. Z pewnego siebie i energicznego faceta zmienił się w "nie wiem", "co wolisz", "jak chcesz". Nigdzie razem nie wychodzimy, na moje propozycje czy sugestie mówi "ok" ale nic z tym nie robi. Po prostu zasiedzieliśmy się. Nie uwodzi, nie podrywa, wszystko jest mu obojętne. Na seks nie nalega. Zaczyna mnie to boleć. Kocham go ale nie chce mieć dziewczyny. Jak mu to łagodnie przekazać?

#zwiazki #seks #mirabelkopomusz

Jakiś czas temu na mirko widziałam wpis pewnej użytkowniczki traktujący o tym jak traci szacunek i pożądanie do swojego chłopaka (nick to bodajże rózia. Jeżeli możesz napisz do mnie). On też mi dał do myślenia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 26
Jakoś wolalabym mu dac kilka aluzji nt jego zachowania najpierw.


@AnonimoweMirkoWyznania: Faceci tak nie działają. Chcesz mieć efekt, to pogadaj z nim wprost. Bo Tobie się będzie wydawało że mu dałaś mu przez miesiąc tysiąc aluzji a on może nawet jednej nie zauważyć, albo zauważy ale źle odczyta. Porozmawiaj delikatnie, powiedz wszystko z miłością, ale musi usłyszeć jasny komunikat o co Ci chodzi. Zapytaj jak to wszystko wygląda od jego strony,
RzeczywistaAzjatka: Miałam dokładnie tak samo, tylko, że z rozmowy nic nie wynikało - w sumie nawet nie za bardzo chciał ze mną rozmawiać o swoich problemach. Po awanturze o jakąś głupotę rozstaliśmy się (jego decyzja) i dowiedziałam się wtedy, że od dawna mnie już nie kocha (od kilku miesięcy udawał) i że nie chce już ze mną być.

Zaakceptował: sokytsinolop}