Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie głównie do dziewczyn. Mam problem z moim chłopakiem. Od pewnego czasu, mniej więcej od roku, widzę po prostu jak mój chłopak zdziadział. Z pewnego siebie i energicznego faceta zmienił się w "nie wiem", "co wolisz", "jak chcesz". Nigdzie razem nie wychodzimy, na moje propozycje czy sugestie mówi "ok" ale nic z tym nie robi. Po prostu zasiedzieliśmy się. Nie uwodzi, nie podrywa, wszystko jest mu obojętne. Na seks nie nalega. Zaczyna mnie to boleć. Kocham go ale nie chce mieć dziewczyny. Jak mu to łagodnie przekazać?

#zwiazki #seks #mirabelkopomusz

Jakiś czas temu na mirko widziałam wpis pewnej użytkowniczki traktujący o tym jak traci szacunek i pożądanie do swojego chłopaka (nick to bodajże rózia. Jeżeli możesz napisz do mnie). On też mi dał do myślenia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko szczera rozmowa. Musisz mu powiedzieć po prostu co Ci leży na wątrobie, najlepiej podczas rozmowy usiądź blisko niego, różnie może zareagować a to sprawi, że łatwiej mu będzie zachować spokój i być może się otworzy. Może ma jakiś problem tylko ci nie mówi.
  • Odpowiedz
OP: @WaszaSzerokosc: Jakoś wolalabym mu dac kilka aluzji nt jego zachowania najpierw.
@Negatyf: @Hmhmhm: @olifjaturq: @Wozo: @timix: @trochejanusz: Nie wiem, wydaje mi się, że nie ma jakichś wiekszych problemów.@bonjourlemonde: właśnie to też jest problem, przez ostatni rok było może ze 3-4 razy. Ostatnio kochaliśmy się 3 miesiące temu.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania "wydaje ci się" to tutaj słowa kluczowe. Musisz mieć pewność.
Męskie libido zależy w dużej mierze od psychiki. Biorąc pod uwagę z twojego opisu jak się zachowuje i to że dawno się nie kochaliście twój chlopak może mieć jakis problem, który męczy go od środka.
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: wypadałoby, żeby to robić, w końcu tak powinno być niż osiąść na laurach i przyjdzie chad i zabierze. no tak, a jeśli zabierze to pewnie powiesz, że się puściła. nie pomyślisz, że może tamten się bardziej starał.

@AnonimoweMirkoWyznania: ja stawiam na duży i skomplikowany problem.
  • Odpowiedz