Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie, że obecne czasy są takie nijakie bez wyrazu? Fajnie musiało być np. w drugiej połowie lat 90, jak oglądam jakieś filmy czy programy z tamtego okresu to myślę, że szkoda, że nie jestem starsza, bo byłam za mała, żeby cokolwiek pamiętać. Naprawdę, ostatnie (a zapewne i przyszłe lata) będą się kojarzyć no z... niczym. Może z tym, że więcej zaczęło się dziać w sieci niż poza nią, ale w żaden sposób nie będą zbyt klimatyczne.
#zalesie #gorzkiezale #feels #depresja #oswiadczenie #pytanie #90s
  • 20
@Liwiia: No lata 90-te w Polsce to galopująca bieda, upadające zakłady, trudno nawet o jakąś gównopracę, ludzie pili na potęgę, noszenie ubrań po starszych kuzynach, łatanie dziur na spodniach xD

Też pamiętam dużo więcej z lat 90-tych niż z powiedzmy 2008-2018, bo wybór był wtedy mały i każdy interesował się praktycznie tym samym. Dziś możesz sobie obejrzeć w Internecie tybetańskie kino niezależne czy posłuchać eskimoskiego metalu, kiedyś jedynym oknem na świat
w drugiej połowie lat 90, jak oglądam jakieś filmy czy programy z tamtego okresu


@Liwiia: no pooglądać i powspominać spoko, żyło się za to raczej tak sobie, zwłaszcza w tym kraju. Po 2004 to jak życie w innym świecie. Ja sam bym nie chciał wracać do XX w.