Wpis z mikrobloga

@jaroslaw-syrek: ( ͡ ͜ʖ ͡) dzięki

@kcpi: wydaje mi się, że w porządku, nie słyszałem żeby ktoś narzekał. Raz nawet używałem przez miesiąc. Ale jestem sceptycznie nastawiony do ich wyjść na świat, są w PLIXie, EPIXie, mają za tranzyt GTT, Hurricane Electric, dostęp do Opentransit a jak sprawdzam serwy zza granicy looking glassem to i tak czasami się zdarza podwójny tranzyt, ping spoko, ale boję
@Firenz ja dzisiaj dopiero podpisałem umowę z nimi 250/100 za 39,99/msc.
Znajomy ma już parę miesięcy i nie narzeka, on miał wcześniej UPC na Czyżynach i co chwilę mu skakał ping albo zrywało połączenie i wracało.
Pamiętaj tylko że w ostatni miesiąc umowy musisz zapłacić pełną cenę a nie promocyjną. U mnie jest tak że 11 miesięcy po 39,99 a ostatni 64,99
@jaroslaw-syrek: ja nie mam problemu z upc. Miałem u rodziców przez kilkanaście lat astera, potem upc, bardzo solidni byli, dalej są. Teraz mam na siebie umowę bez zobowiązania, bo wynajmuję mieszkanie, dalej są bardzo solidni i technicznie nie mam im nic do zarzucenia. Po prostu ists ma w tej ofercie studenckiej 1) taniej, 2) dużo większy upload, 3) upc zupgrade'owało ludzi z 60 Mbit na 150, a ja mam 120 i
@Firenz tak ists. Też miałem wcześniej UPC bez problemów żadnych, ale ists wygląda bardziej korzystnie na papierze. Z tego co czytałem opinie o firmie to problemów nie było. Więc mam nadzieję że przez rok też nic się nie stanie.