Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 552
Mireczki proszę o lekka #pomoc. Polecieliśmy sobie na wakacje do Grecji, Hotel 4 gwiazdki, recenzje bardzo spoko, kasa też nie mała... I w Hotelu, a właściwie kompleksie dostaliśmy pokój... w piwnicy głównego budynku! Oczywiście nie ma to się w ogóle do opisu na stronie operatora (Rainbow). Pokój śmierdzi wilgocią, nie ma praktycznie światła, a dzisiaj (2gi dzień) przywitały nas w łazience karaluchy (pić related). Co ciekawe, okazało się że z 700+ pokoi te pod ziemią tutaj (jest ich jakieś 7).. dostali sami Polacy, pary takie jak my! 4 dni już czekają na zmianę, różne turnusy, różne miasta, różne daty zakupu. Rezydentki z tego co widzę są spoko robią co mogą ale dyrekcja hotelu je dość zlewa. Co można realnie zrobić bo się #!$%@? brzydzimy wrócić do tego pokoju.

#grecja #kos #rainbow #wczasy #oszukujo #afera i chyba trochę #rasizm (tak wiem że Polak to nie rasa ale nie kojarzę co innego może być)
p.....a - Mireczki proszę o lekka #pomoc. Polecieliśmy sobie na wakacje do Grecji, Ho...

źródło: comment_Zqn1Y65x5vStBJ1Ip26bT08kqxfVq2CU.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • 6
@parhelia o #!$%@?.. Dramat :/ robcie jak najwiecej zdjec pokoju jaki dostaliscie zeby porownac z tym co widzieliscie w ofercie i co bylo w opisie, no i potem reklamacje skladajcie i tak!
  • Odpowiedz
@parhelia Nie rozumiem ludzi wykupujących wakacje z biur podróży.
Wystarczy:
- polowanie na tani lot (da się nawet znaleźć tanio na okres wakacyjny, tylko trzeba odpowiednio wcześniej poszukać),
- nocleg przez booking.com lub Airbnb. Uwierz da się znaleźć perełki.
W tym roku za wakacje na 10 dni zapłaciłem o 2500 PLN mniej niż życzyło sobie biuro podróży na 7 dni.
  • Odpowiedz
@parhelia: Hej mireczku,

Wycieczkę kupiliście od Rainbow jako organizatora, więc to Rainbow odpowiada przed Wami za zgodność usługi z tym, co było przedstawione w ofercie. Jeżeli pokój różni się względem tego, co było przedstawione na zdjęciach, to dochodźcie odszkodowania od Rainbow.

Niestety, oprócz eskalowania problemu do Rainbow i do hotelu niewiele możecie zrobić. Tutaj Rainbow powinien zadbać w Waszym imieniu, żebyście otrzymali to, co Wam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lukowski: cebuladeals weszlo za mocno. To nie jest duży wysiłek to co piszesz, sam tak z różowa podróżuje kiedy się da i jest super.
  • Odpowiedz
@parhelia: możesz podesłać zdjęcie 'pokoju'? Jestem ciekaw jak wygląda taka piwnica hotelowa w Grecji. Sam chce pojechać do Grecji i mnie lekko nastraszyłeś.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gybefan: Pewnie że będę reklamował. Ale co mi to da teraz jak chce się umyć po całym dniu i pójść spać nie martwiąc się o wyrabianiu średniej w jedzeniu robaków przez sen :/
  • Odpowiedz
Wystarczy:

- polowanie na tani lot (da się nawet znaleźć tanio na okres wakacyjny, tylko trzeba odpowiednio wcześniej poszukać),

- nocleg przez booking.com lub Airbnb. Uwierz da się znaleźć perełki.


@Lukowski: Nie jest lubi planować wakacje pół roku wcześniej.
  • Odpowiedz
Rezydencji wiedzą pewnie o tym pokoju od dawna. Dobrą grę aktorską odwalają i tyle. Rezydent w tej sprawie nie pomoże. Co tydzień pewnie ktoś dostaje te pokoje i co tydzień rezydent "ma coś załatwić". Jakiś czas temu w radiu ZET był właśnie wywiad z takim rezydentem i wprost powiedział jakie wałki odchodzą. O takich pokojach też opowiadał. Za wycieczkę najlepiej płacić kartą. Szkoda nerwów na szarpanie się z biurem podróży. Jak coś
  • Odpowiedz