Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 552
Mireczki proszę o lekka #pomoc. Polecieliśmy sobie na wakacje do Grecji, Hotel 4 gwiazdki, recenzje bardzo spoko, kasa też nie mała... I w Hotelu, a właściwie kompleksie dostaliśmy pokój... w piwnicy głównego budynku! Oczywiście nie ma to się w ogóle do opisu na stronie operatora (Rainbow). Pokój śmierdzi wilgocią, nie ma praktycznie światła, a dzisiaj (2gi dzień) przywitały nas w łazience karaluchy (pić related). Co ciekawe, okazało się że z 700+ pokoi te pod ziemią tutaj (jest ich jakieś 7).. dostali sami Polacy, pary takie jak my! 4 dni już czekają na zmianę, różne turnusy, różne miasta, różne daty zakupu. Rezydentki z tego co widzę są spoko robią co mogą ale dyrekcja hotelu je dość zlewa. Co można realnie zrobić bo się #!$%@? brzydzimy wrócić do tego pokoju.

#grecja #kos #rainbow #wczasy #oszukujo #afera i chyba trochę #rasizm (tak wiem że Polak to nie rasa ale nie kojarzę co innego może być)
p.....a - Mireczki proszę o lekka #pomoc. Polecieliśmy sobie na wakacje do Grecji, Ho...

źródło: comment_Zqn1Y65x5vStBJ1Ip26bT08kqxfVq2CU.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@parhelia miałem taką sytuację na Cyprze, ale po zgłoszeniu zmienili pokój na drugi dzień
Niestety to wina biura podróży który szuka zniżek i płaci za najtańsze pokoje w hotelu
  • Odpowiedz
@parhelia: 10 lat temu miałem podobną sytuację w Grecji. Przyjechałem do hotelu okazało się, że pomimo rezerwacji w biurze podróży hotel nie miał dla nas pokoju (sic!) i przenieśli na jedną noc do innego z taką samą ilością gwiazdek tego samego właściciela. Na miejscu smród wilgoci, piwnica, kurz i syf w kiblach. Po awanturze przenieśli gdzie indziej, tam było odrobinę lepiej. Następnego dnia wróciliśmy i dostaliśmy nasz pokój. Mała klitka,
  • Odpowiedz
Spotkało mnie coś podobnego, z taką różnicą że u mnie w pokoju było głośno. Rezydentka udawała, że chce zmienić pokój do momentu, w którym poprosiłem o sporządzenie notatki lub innego dokumentu zawierającego wszystkie moje dane, czas pobytu, powód dla którego chciałem zmienić pokój i decyzję w tej sprawie. Po zamianie kilku zdań, byłem w posiadaniu kluczy do innego pokoju. Powodzenia
  • Odpowiedz
@parhelia: znajdźcie inny hotel i wystawcie rachunek operatorowi tej wycieczki, nie zapomnijcie zabrać z nowego hotelu faktury imiennej. Oczywiście odbędzie się to po wygranej sprawie w sądzie, którą założycie tuż po przylocie.
  • Odpowiedz
@parhelia: podobno przy recepcji trzeba 10-20 euro wrzucic w portfel, wtedy zobaczysz, że dostaje się o niebo lepsze warunki, ostatnio moja fryzjerka była w Grecji i jej znajomi polecili zrobić ten myk i dostała blisko lobby pokój, z dobrymi warunkami, a pozostałe Polaki na samym „zadupiu” hotelu. Niestety nasz naród nie umie into angielski i nie potrafi się o to wykłócić dlatego nas zlewają i dają takie słabe pokoje
  • Odpowiedz
@Lukowski nie skreślalbym biura tak z autamtu. Co roku kupujemy wczasy w Itaka wyłącznie prawdziwe last minute (takie z poniedziałku na wtorek) najczęściej czerwiec albo wrzesień (czerwiec jest moim zdaniem tańszy). Najlepszy nasz strzał to 4 gwiazdkowy hotel (hotel elite kalamata) śniadanie plus obiadokolacje (świetne jedzenie) 7 dni za 950 złotych osoba. Pokaż mi, że samemu da radę taniej?
  • Odpowiedz
Rainbow

@parhelia: To by się pokrywało z moimi doświadczeniami u tego operatora (skorzystałem raz - pierwszy i ostatni). Hotel spoko, ale pokoje najgorsze w obiekcie. Na nasze reklamacje pan w recepcji stwierdził, że operator zaklepał 20 najtańszych pokoi, i że oni mogą nam dać oczywiście inny z tej puli, ale i tak wszystkie będą mieć widok na śmietnik.

podobno przy recepcji trzeba 10-20 euro wrzucic w portfel, wtedy zobaczysz, że
  • Odpowiedz
@parhelia: rainbow to dramat, pol roku walczylismy o zwrot pieniedzy, bo nie dotrzymali warunkow umowy. Doplac teraz za zmiane pokoju, a potem sciagaj od nich kase. Jak beda cie zbywac to od razu do panstwowej inspekcji handlowej.
  • Odpowiedz
@parhelia: W sumie ciekawa sprawa, bo rok temu też pojechałem do Grecji z mamą (nie pamiętam czy to był Rainbow) i też dostaliśmy pokój tak jakby w piwnicy. Co prawda karaluchów nie było, ale podobne warunki - było czuć wilgocią, telewizor chyba z przed 15 lat, syf w łazience zaczynając na kamieniu na kranie, kończąc po jakiś grzyb w wannie, ogólnie słabe warunki. W dodatku nie była to jakaś super
M.....4 - @parhelia: W sumie ciekawa sprawa, bo rok temu też pojechałem do Grecji z m...

źródło: comment_FoOHPFTZ1TTB4fCZBxGLade0pzPumI8X.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Kiedyś pojechałem do Turcji i trafiłem do pokoju w bungalowie. A tam wilgoć na ścianach i ogólnie capiło wilgocią. Od razu reklamacja na recepcji + zgłoszenie problemu rezydentce. Recepcja powiedziała, że się tym zajmie. Upominałem się co godzinę na recepcji co w tej sprawie i następnego dnia nas przenieśli do pięknego pokoju w budynku głównym. Trzeba walczyć o swoje
  • Odpowiedz