Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 552
Mireczki proszę o lekka #pomoc. Polecieliśmy sobie na wakacje do Grecji, Hotel 4 gwiazdki, recenzje bardzo spoko, kasa też nie mała... I w Hotelu, a właściwie kompleksie dostaliśmy pokój... w piwnicy głównego budynku! Oczywiście nie ma to się w ogóle do opisu na stronie operatora (Rainbow). Pokój śmierdzi wilgocią, nie ma praktycznie światła, a dzisiaj (2gi dzień) przywitały nas w łazience karaluchy (pić related). Co ciekawe, okazało się że z 700+ pokoi te pod ziemią tutaj (jest ich jakieś 7).. dostali sami Polacy, pary takie jak my! 4 dni już czekają na zmianę, różne turnusy, różne miasta, różne daty zakupu. Rezydentki z tego co widzę są spoko robią co mogą ale dyrekcja hotelu je dość zlewa. Co można realnie zrobić bo się #!$%@? brzydzimy wrócić do tego pokoju.

#grecja #kos #rainbow #wczasy #oszukujo #afera i chyba trochę #rasizm (tak wiem że Polak to nie rasa ale nie kojarzę co innego może być)
p.....a - Mireczki proszę o lekka #pomoc. Polecieliśmy sobie na wakacje do Grecji, Ho...

źródło: comment_Zqn1Y65x5vStBJ1Ip26bT08kqxfVq2CU.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
Co można realnie zrobić bo się #!$%@? brzydzimy wrócić do tego pokoju.


@parhelia: narób gnoju a jak będą się sapać to powiedz, że jak zmienią ci pokój na normalny to przestaniesz

jak narobić gnoju? na przykład nasraj do jacuzzi ( ͡ ͜ʖ ͡) chcą polaków traktować jak gówno to niech się liczą z konsekwencjami
  • Odpowiedz
@Lukowski: zalezy gdzie chcesz jechac. Ja szukalem w tym roku Grecji w taki sposob i za cholere sie nie kalkulowalo taniej niz last z biura. W najlepszym wypadku cena podobna, ale zarcie i wszystko na wlasna reke.
  • Odpowiedz
Hi , I recently looking for a holiday in Greece , I was considering your hotel , unfortunately I find out that most likely I will get a room in a basement like many Polish residents right now .
Also I don't like insects :(

Regards wykop.pl
  • Odpowiedz
A co to zmieni jak podam swoje imię i nazwisko na wykopie? Po za tym odwagi mi starczyło na jedno i drugie i moje dane osobowe były zawarte w treści maila .
  • Odpowiedz
@parhelia: Mirek odblokuj pw, byłem w zeszłym tygodniu w tej samej sytuacji z tym że mój pokój był w piwnicy I obok kibla xd. Będę pisał reklamację i żądał zwrotu kasy to dam znać jak poszło.
Hotel i biuro te same.
  • Odpowiedz
@parhelia: Mireczku, zz rainbow i z grecją tak jest, że odwalają mega lipę za mega kasę... mniej więcej tydzień temu wróciliśmy z wyjazdu do Grecji właśnie i jesteśmy w trakcie pisania reklamacji wraz z żądaniem zwrotu poniesionych kosztów zakupu wycieczki. Pokój może i fajny nam się trafił ale obsługa, która wymieniła ręcznik 1 raz na 11 dni! i to tylko po mojej prośbie. Na kolejną prośbę zażądali napiwków i stwierdzili,
  • Odpowiedz