Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jak być bezdomnym, w polsce albo na zachodzie?
gdzie żreć. gdzie spać. gdzie trzymać moje rzeczy? wynająć miejsce do przechowania, a może mieć samochód i w bagażniku? ale abonament za samochód jest drogi, nawet za tico czy cinquecento
a listy gdzie dostawać?
a spać mam w noclegowniach? a tam nie jest głośno? a działają cały rok czy tylko w zimie? a jak mam śpiwór to gdzie spać?
#pytanie #bezdomnosc #mieszkanie #emigracja #bieda #finanse

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: wiesz jak dodać komentarz przez anonimowe znaczy nie takiś głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°) znajdź więc pracę i wynajmij coś. Albo zainwestuj w najtańsza przyczepkę kempingową, ewentualnie zbuduj szałas w lesie i zbieraj owoce. Na zimę zrób przetwory, poluj na zwierzynę. Najłatwiej na kaczki gdzieś w miejskim jeziorku etc.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a znasz lepszy sposób na robienie kasy niż praca? Własny biznes? Ale tego też ci się nie chce pewnie... Zapłać raz niech ktoś ci przywiezie gdzieś przyczepę w pożądane miejsce, może gdzieś z dostępem do publicznego kibla w pobliżu? Albo w lesie kupa a w jeziorku mycie. Prąd? Zależy ile trzeba, może panele solarne? Ale to byś musiał na to wszystko mieć te 5 tys zł chociaż na poczatek..
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mieszkalem kiedys w kamperze ( okolo roku) malo miejsca, ale wszedzie sie dostaniesz ( jak umiesz robic show na ulicy ( zaglerka, harmonijka, pies? na psa tez dadza pare groszy kupisz mu karme i reszta ma wache XD)zeby zarobic pare groszy na wache, to mozesz podrozowac. W lecie mieszkasz w polsce czy gdzie ci dobrze a na zime poludniowa hiszpania. Zarcie mozesz prawie zawsze znalesc w smietniku, za supermarketem
  • Odpowiedz
@ali-gator: teee, powiedz co robiłeś cały ten czas? Pracowałeś? Bo nie moge wyobrazić sobie jak zorganizować czas kiedy masz go w #!$%@? dużo, i chodzi mi tu o standardowa, dworcowa bezdomnośc, jak sie nie nudzic pomiedzy lataniem z noclegowni do jadlodajni?
  • Odpowiedz
@analboss: nie wiem co robia standardowi dworcowi bezdomni. Ja czasem pracowalem dorywczo, szykowalem sie na show, palilem mnostwo trawki i spalem do poludnia. Nudzic sie nigdy nie nudzilem zawsze bylo cos ciekawego do zrobienia
  • Odpowiedz