Wpis z mikrobloga

@Aedemkun: W samych komentarzach pod znaleziskiem znajdowały się głosy, aby przetłumaczyć AMA. Ze swojej strony potraktowaliśmy to jako dobry materiał na blog www.stopacta2.org, gdzie zrobiliśmy po prostu krótkie podsumowanie oraz przetłumaczyliśmy wszystkie pytania, które odnosiły się do tematu ACTA2. Taki też opis widnieje pod znaleziskiem.

Dodatkowo Twoje pytanie nie doczekało się odpowiedzi od Julii Redy, więc tym bardziej nie było sensu go tłumaczyć. Sama zresztą nie widzisz sensu w tłumaczeniu AMA,
@moby22: Ja nie zadałam żadnego pytania, tylko podziękowałam Julii (i UE oczywiście), jako członkini narodu niemieckiego. Myślę, że moje słowa nadają się świetnie na zakończenie AMA. Czy oprócz mnie jakiś inny user zdobył się na taki miły gest?

I would like to thank the European Union for everything that she has done for Poland since 2004. The EU funds transferred to us have changed this country for the better. Without them,
@Aedemkun: Niech Ci będzie - zatem to nie pytanie, a komentarz nie otrzymał riposty od Redy. Dziękuję, że chciałaś być miła i zależy Ci na miłym traktowaniu gościa. Wydaje mi się, że sam również pozostawiłem jej sympatyczne podziękowania, które chyba trochę bardziej pasowały do klimatu tego AMA. Nie trzeba się oszukiwać, że dotyczyło ono głównie tematyki #acta2 - nawet w nagłówku masz to wspomniane. Nie było to AMA związane z funduszami