Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś czy w fitness #platinium instruktorzy tak o mogą mi kazać #!$%@?ć ze stanowisk ćwiczeniowych bo oni prowadzą zajęcia? Już drugi raz jakiś ork do mnie podchodzi i mówi, że za 10min ma mnie tu nie być bo on sobie #!$%@? zajęcia prowadzi. Jak płacę karnet to powinienem mieć dostęp zawsze do każdego urządzenia, chyba, że jest to jakoś uregulowane w regulaminie, że zajęcia zorganizowane mają priorytet nad zwykłym śmiertelnikiem?
#mirkokoksy #silownia #fitness
  • 8
  • Odpowiedz
@benjas: Nie wiem jak tam u Was ale u mnie na silce są wywieszki, że personalni maja pierwszeństwo podczas zajęć ze swoimi ofiarami. Druga kwestia, że jeszcze takie coś mnie nie spotkało.
  • Odpowiedz
@benjas: @sebek1987: lol, w czasach gdzie siłownia jest na każdym kroku pozwalacie sobie na takie rzeczy? :P
@benjas: zgłaszaj gdzieś wyżej, jak oleją, to zmieniaj siłownię i tyle, tyle się mówi o tym, jaka kultura panuje na siłkach, a tu takie pajacowanie jeszcze ze strony trenerów, no ja bym się #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: Napisałem, że nie spotkało mnie to jeszcze. Jak mi kiedyś przyjdzie jakiś wyżelowany murzyn i będzie chciał wygnać z ławeczki to będzie musiał zeżreć mój karnet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik @sebek1987
Chyba źle wytłumaczyłem, nie chodzi o personalnych i 1 nowicjusza tylko u mnie na siłce często organizowane są zajęcia crossfit po 5-10 osób, jest na to dużo pustej przestrzeni, ale obok tego jest kilka stanowisk na jakieś dead lifty czy przysiady, sprawdziłem na stronie lokalu i ma to swoją nazwę - strefa cross fit. Specjalnie sprawdziłem regulamin i nie ma żadnej informacji, że kupując karnet musze #!$%@?ć raz na jakiś
  • Odpowiedz
@benjas: Jest może karteczka jakaś? Wiem, że na White Star tam na dole w piwnicy, jest informacja napisana, że jak odbywają się zajęcia to trzeba zwolnić te miejsca gdzie będą ćwiczyć. Które to platinium?
  • Odpowiedz