Wpis z mikrobloga

#!$%@? wczoraj miałem klientow na samochód xD cena 9k stan bdb wszystko co potrzeba udokumentowane, chłop 400km jechał do mnie, na miejscu był godzinę przed umówionym czasem więc musiałem urwać się z roboty specjalnie bo już wydzwaniał że on już jest i 400km jechał a mnie nie ma.. na miejscu 2 godziny oglądania auta, cały czas szwagier na linii, nawet dawał mu posluchać silnika przez telefon, wyszukiwał czego sie może #!$%@?ć, jak już nie miał co wymyślić to że koła zapasowego nie ma - a no nie ma bo fabrycznie był zestaw naprawczy xD nawet szwagier mowil mu przez telefon jaka cene ma proponowac.
Potem z kobietą nie mógł się dogadać czy może kupić to auto czy nie.. po jezdzie testowej stwierdził że coś stuka choć nic takiego nie miało miejsca.
To on daje 8500 i bierze a ja mówię 8800 i albo bierze za tyle albo kończymy spotkanie bo szkoda czasu.
Ale szwagier mówi że 8500 to max za to.
Mówię szwagra tu nie ma nie widzi tego auta, a po za tym to nie szwagier kupuje auto tylko wy.
Ostatecznie wyszło na to że chłop liczył na to że kupi to auto za 8500 i tylko tyle miał przy sobie gotówki xD #!$%@? nie rozumiem co ci ludzie mają we łbach - jadą 400km po auto na które ich nie stać. No ale tak to jest jak się janusz naogląda tvn turbo, udaje że coś wie i posiłkuje się szwagrem dając posłuchać silnik przez telefon xD
#janusze #szwagier #motoryzacja #januszebiznesu #beka #typowypolak
  • 146
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie: To sobie teraz wyobraz ze masz takich aut 40 i kilka takich wycieczek dziennie. A ludzie przy autach za 1500 wybrzydzaja tak samo (jak nie wiecej) jak przy autach za 30k+

Kupujacy sa #!$%@?. Poprostu. I wedlug mnie to oni ponosza duza czesc winy za #!$%@? dokumetne rynku uzywanych samochodow.
  • Odpowiedz
@marcel_pijak
@budus2
Nie kupił, dyskutował coś z grażą w swoim samochodzie i pojechali. Zresztą graża się chyba obraziła bo już po pierwszej godzinie poszła do auta i nie wychodziła ( ͡º ͜ʖ͡º)
Widocznie wiecej gotówki na zakup nie miał bo co to za problem jechac do bankomatu czy nawet zrobic przelew.

@szmyd mam nadzieje ze tak :D
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie: Kilka lat temu jak sprzedawałem fiata za chyba 5,5k? Przyjechali z samego rana jakieś wieśniaki Polonezem! Typowe Janusze z wąsem jak się rozkręcili i zaczęli wymyślać że tu się odcień nie zgadza, że fiat to złom i w ogóle po co to komu, silniki najgorsze na świecie. Dodam że auto z salonu a jedyne co było robione to wymienione progi, wszędzie ori lakier, ale Janusze wiedzą lepiej, i na koniec
  • Odpowiedz
@kusprzyk tylko klima (sprawna) el szyby lusterka, tempomat i oryginalne alufelgi ( ͡º ͜ʖ͡º) mógłbym próbować sprzedać drożej ale ceny 2002r zaczynają się od 8k więc nie chce przeginać pały a tym bardziej nie potrzebuje festiwalu #!$%@? przez telefon ze skad ta cena
  • Odpowiedz