Wpis z mikrobloga

Jak ta gra obrzydliwie wygląda.

Zero jakiegokolwiek klimatu, kolejny klon GTA z kiczowatymi futurystycznymi dodatkami.

Gameplay też nie zachwyca, bo nie dostajemy nic innowacyjnego. Wyglada jak Deus Ex czy dziesiątki innych gierek, o ktorych wszyscy zapominają po 2 miesiącach od premiery.

Nawet nie próbujcie bronić tego przehajpowanego gniota, bo hehe POLSKAA STRONG!!!.

#cyberpunk2077 #gry
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Clefairy: Opnie to jedno, ale np. to:

Nawet nie próbujcie bronić tego przehajpowanego gniota, bo hehe POLSKAA STRONG!!!.


To już nie opinia, więc w----------z na czarno. Żegnam ozięble xD
  • Odpowiedz
@Clefairy: Gra wygląda pięknie, przyznam że śmiechłem, kiedy przeczytałem, że TWOIM (zapomniałeś dodać) zdaniem gra wygląda obrzydliwie, ta gra pewnie na wysokich ci nie ruszy w 60k/s, więc grafy się nie tykaj. Do GTA to w niczym nie jest podobne. Ciekawi mnie czemu srasz do własnego gniazda, a takiego BFV nie pohejtujesz, bo jak Polskie to c--j trzeba grze coś powytykać. W komentarzach pod samą grą świetne opinie obcokrajowców, ale
  • Odpowiedz
deus ex miał chociaż klimat, cyberpunk wygląda jak bloodborne w świecie myszka miki.

@Clefairy: Tu też jest klimat, tylko nie co inny. Mi z tego co widziałem się podoba. Ciekaw jestem jak bardziej ten punk będzie przedstawiony w grze.
  • Odpowiedz