Wpis z mikrobloga

Pytanie trochę głupie ale - w jakim języku grać w #falloutnevada ?( ͡° ͜ʖ ͡°). Grałem już trochę w eng wersję (ok 10h) ale jakiś czas temu i nie wiem czy nie zacząć od początku. Poprzednie Fallouty (1 i 2) przechodziłem w prawilnym eng. Gdyby ten mod był zrobiony przez ekipę eng - wybór byłby prosty. To jest jednak tylko tłumaczenie na eng i pl. Ktoś próbował eng i pl wersję? Jakie wrażenia?
#fallout
  • 4
  • Odpowiedz
A polskie tłumaczenie to nie jest przypadkiem przekład z przekładu (pl < ang < rus)? Osobiście pierwszy raz ogrywałem angielską wersję w zeszłym roku, kiedy nie wszystko było jeszcze przetłumaczone (teksty w pip boyu, część Las Vegas), ponadto szczególnie pod koniec gry widać było brak redakcji tekstu i dziwnie brzmiąco zwroty. Natomiast przy drugim przejściu gry w angielskiej wersji parę miesięcy temu wolne było od w/w problemów, widać było że ekipa dopracowała
  • Odpowiedz
@DrakePL: @crazysatan999: czyli i pl i eng poprawili. Eng kulała jeszcze rok temu, stąd pytanie która opcja językowa lepiej wypadla. Dzięki za info. Sciągnę najnowszą wersję i sprawdzę czy moje starsze savey z fnevada zadziałają.
  • Odpowiedz
@Lurriel: grałem w polską wersję, daje radę, ale jest całkiem sporo błędów ortograficznych, parę kwestii nieprzetłumaczonych, za drugim razem odpaliłbym po ang
  • Odpowiedz