Wpis z mikrobloga

Co w obecnych czasach oznacza 'mieć hobby'? :S
Tak analizując najpopularniejze:
- słuchanie muzyki odpada, bo każdy słucha
- czytanie książęk to też nic niezwykłego
- podróżowanie nawet nie zalicza sie do hobby
- fotografowanie w obecnych czasach smartfonów i śmieciograma z karynami wrzucającymi pseudoartystyczne, ale w pełni autystyczne zdjęcie też jest passe
- gotowanie? no przecież i tak musisz codziennie coś zjeść, a ktośh hobby-gotowanie może nazwać poranną kanapkę...
- sport... pewnie jestes gruby i musisz cwiczyc ulancu

Ponawiam pytanie - co w obecnych czasach oznacza MIEĆ HOBBY, jak wszystko okazuje się być prymitywne i powszechne
#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #gownowpis #hobby
  • 152
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@farmaceut: Myślę że każda z tych czynności może być hobby, weźmy na przykład takie granie w gierki, w sumie to większość to robi nawet na telefonach, ale jeżeli jest to twoje hobby to będziesz na bieżąco z premierami gier, sprzętu, będziesz czytał artykuły i oglądał filmy związane z tym, to co jest twoim hobby dzieli tylko zaangażowanie w to.
  • Odpowiedz
  • 1
@farmaceut Ja się interesuje chemią, a szczególnie zjawiskiem chiralności i emergencją w aspekcie chemiczno-biologicznym. Czytam głównie artykuły na ten temat, bo książki są horrendalnie drogie i nawet jeździłem jako wolny słuchacz w tamtym roku szkolnym na wykłady z chemii organicznej.
  • Odpowiedz
@farmaceut: to że ludzie piszą, że coś jest ich hobby to nie znaczy, że tak jest. Wszystko czym się interesujesz może być Twoim hobby jeśli umiesz to odpowiednio ciekawie przedstawić drugiej osobie.
  • Odpowiedz
@farmaceut: no nie wiem może niektórzy interesują się czymkolwiek co jest na świecie
szybkie przykłady z głowy: historia- jakieś modele czy coś, ludzie grają na instrumentach, są tacy co chodzą na grzyby gdy tylko mają wolny czas, może jakieś podróże w góry ktoś lubi, jakieś złote rączki coś składają cały czas, sport to nie tylko ćwiczenia bieganie i siłka jest wielu nerdów piłkarskich którzy grają jako amatorzy, a książki to
  • Odpowiedz