Wpis z mikrobloga

Co w obecnych czasach oznacza 'mieć hobby'? :S
Tak analizując najpopularniejze:
- słuchanie muzyki odpada, bo każdy słucha
- czytanie książęk to też nic niezwykłego
- podróżowanie nawet nie zalicza sie do hobby
- fotografowanie w obecnych czasach smartfonów i śmieciograma z karynami wrzucającymi pseudoartystyczne, ale w pełni autystyczne zdjęcie też jest passe
- gotowanie? no przecież i tak musisz codziennie coś zjeść, a ktośh hobby-gotowanie może nazwać poranną kanapkę...
- sport... pewnie jestes gruby i musisz cwiczyc ulancu

Ponawiam pytanie - co w obecnych czasach oznacza MIEĆ HOBBY, jak wszystko okazuje się być prymitywne i powszechne
#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #gownowpis #hobby
  • 152
  • Odpowiedz
@farmaceut: Bardzo dobrze, tyle, że to taka skarbonka bez dna, zawsze zobaczysz coś nowego co chcesz kupić, chociaż do gry wystarczą tylko okulary i karabin. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@farmaceut:
Nie do konca rozumiem. Oczekujesz od kogoś, że mimo, że lubi puścić muzykę i serial zapisze się na kurs garncarstwa i origamii żeby przypadkiem ktoś mu nie zarzucił, że jego zainteresowania są powszechne?
  • Odpowiedz
@Nerlo: hah, skad to znam (nowy instrument, moze nowy wzmacniacz, a moze do tego wymienie struny, o jakie ladne kostki co z tego, ze mam ich juz 15, o super wah-wah pedal, kupie xD)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@farmaceut: głównie stal, spawanie itp. lubię tez odrestaurowywać stare motocykle i inne ciekawe rzeczy :)

Ale to jak mam czas, ostatnio wszystkie popołudnia spędzałem na remoncie mieszkania , swoją drogą budowlankę też lubię :)
  • Odpowiedz
@farmaceut: Robiliśmy to jeszcze w technikum, pewnie gdzieś na necie się znajdzie. Rozpuściliśmy kumplowi scierke i kawałek blatu w kuchni przy trawieniu płytki XD
  • Odpowiedz
@farmaceut: zapomniałeś o tym, że jeśli hobby jest pies to też źle, nawet jeśli tego psa szkolisz jak K9. Do tego kosmetyki to też nie hobby, bo przecież to tylko malowanie mordy. Sport? PHI, to przyjemność a nie hobby. Strzelectwo to też #!$%@? nie hobby, bo to przecież każdy może. Niestety, jedynym niepodważalnym hobby pozostają gry komputerowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz