Wpis z mikrobloga

Co w obecnych czasach oznacza 'mieć hobby'? :S
Tak analizując najpopularniejze:
- słuchanie muzyki odpada, bo każdy słucha
- czytanie książęk to też nic niezwykłego
- podróżowanie nawet nie zalicza sie do hobby
- fotografowanie w obecnych czasach smartfonów i śmieciograma z karynami wrzucającymi pseudoartystyczne, ale w pełni autystyczne zdjęcie też jest passe
- gotowanie? no przecież i tak musisz codziennie coś zjeść, a ktośh hobby-gotowanie może nazwać poranną kanapkę...
- sport... pewnie jestes gruby i musisz cwiczyc ulancu

Ponawiam pytanie - co w obecnych czasach oznacza MIEĆ HOBBY, jak wszystko okazuje się być prymitywne i powszechne
#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #gownowpis #hobby
  • 152
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@farmaceut:
W wolnych chwilach lubię tez popływać pontonem, też ciekawe hobby :)

No budowlanka fajna rzecz, ja kupiłem mieszkanie, wyremontowałem, sprzedałem, kupiłem za to większe, wyremontowałem i kto wie :p docelowo ma być dom a plan jest taki, żeby zrobić to bez żadnych kredytów (jak dotąd się to udaje) :)
24-Sto - @farmaceut:
W wolnych chwilach lubię tez popływać pontonem, też ciekawe hobb...

źródło: comment_ZMgpVMS4ryPGN6SdEhOnsTRxXkFr0fnf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@24-Sto: Idę tą samą drogą... Zrobilem mieszkanko, zamieszkalem, sprzedalem za 50k wiecej. Potem drugie mieszkanie (wieksze) i sprzedalem za 100k wiecej. Teraz jestem na szeregowce i mam zamiar sprzedac ja tak zeby zarobic 150-200k. Potem albo blizniak (:_:), albo dom wolnostojacy <3 A ten juz bede robil pod siebie do konca zycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@farmaceut: Auto świat nie, ale motoryzacja jest fajnym hobby. Jest sporo stron, artykułów i filmów. Ja siedzę gdzieś w japońskiej motoryzacji z lat 1990-2010. Czytając fora i oglądając filmy nauczyłem się sporo. Zresztą - spot/zlot samochodowy też może dać ci sporo jeśli chodzi o wiedzę.
  • Odpowiedz
@farmaceut: moim hobby jest motoryzacja. Kiedyś, jak byłem w #!$%@? biedny, kupiłem starego forda za 2 200 na dojazdy do pracy. Po czasie stał się youngtimerem, obecnie ciężko jest kupić ten model poniżej 7 000, a ceny dochodzą do 20k. Gdybym nie był aspołeczny to bym pewnie jeździł na zloty, ale że jest jak jest, to po prostu sobie o niego dbam i to sprawia mi przyjemność
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@farmaceut: cokolwiek co wymieniłeś tylko że z dużo większym zaangażowaniem. Przecież twoje hobby to może być gotowanie nawet jeśli każdy nazywa robienie kanapek gotowaniem i że jest to jego hobby. Nie da się porównać takiego Dżejmi Oliwjera albo Gordona Ramzeja do przeciętnego Maćka który robi sobie kanapki
Ewentualnie jakieś majsterkowanie, modelarstwo, malarstwo, muzyka (tworzenie), muzyka klasyczna (słuchanie - każdy pomyśli że jesteś więcej wart jeśli słuchasz muzyki klasycznej jako hobby),
  • Odpowiedz
@farmaceut: to interesowanie się pewnymi rzeczami/czynnościami.Np jeden biega,startuje w zawodach,kupuje prasę na ten temat,ogląda relację z lekkoatletyki itp.Sklejanie modeli samolotów,samochodów czy inne.Kolekcjonowanie zestawów Lego.Mógłbym tak wymieniać i wymieniać.
  • Odpowiedz