Wpis z mikrobloga

Co w obecnych czasach oznacza 'mieć hobby'? :S
Tak analizując najpopularniejze:
- słuchanie muzyki odpada, bo każdy słucha
- czytanie książęk to też nic niezwykłego
- podróżowanie nawet nie zalicza sie do hobby
- fotografowanie w obecnych czasach smartfonów i śmieciograma z karynami wrzucającymi pseudoartystyczne, ale w pełni autystyczne zdjęcie też jest passe
- gotowanie? no przecież i tak musisz codziennie coś zjeść, a ktośh hobby-gotowanie może nazwać poranną kanapkę...
- sport... pewnie jestes gruby i musisz cwiczyc ulancu

Ponawiam pytanie - co w obecnych czasach oznacza MIEĆ HOBBY, jak wszystko okazuje się być prymitywne i powszechne
#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #gownowpis #hobby
  • 152
  • Odpowiedz
@farmaceut: Gorzej, Jeżdżę na strzelanki ASG i #!$%@? do ludzi plastikowymi. Potem człowiek chodzi przez tydzień z krwiakami i siniakami po postrzeleniach XD
  • Odpowiedz
@farmaceut: i takie ogólniki zawsze będą brzmiały na brak zainteresowań w ogóle. Mów, co konkretnie robisz/lubisz/jara Cię. Ja nie mówię, ze interesuję się muzyką, chociaż słucham dużo rożnej muzyki i gram na skrzypcach. Bo to nie jest moje hobby (te mam inne) i naprawdę nie zgłębiam aż tak tematu.
  • Odpowiedz
@farmaceut: Kumple z pracy też jeżdżą ( ͡ ͜ʖ ͡) Ślady zwykle się kryją pod koszulką, bo zwykle się dostaje w korpus. Chociaż raz mi się zdarzyło dostać w odsłoniętą część skroni, aż mi farba poszła XD
  • Odpowiedz
@farmaceut: Z tym wyśmiewaniem hobby "muzyka, książki, podróże" nie chodzi o samo to hobby, ale o to, że utarlo się, że takim zestawem zawsze rzucają ludzie, którzy nie mają żadnego hobby albo to hobby muzyczne sprowadza się do tego, że ktoś lubi posłuchać radia w pracy. Za hobby możesz uznać, co tylko Ci się podoba przecież.
  • Odpowiedz
@TomTheCat: Nikt nie ma zamiaru ¯\_(ツ)_/¯ Chociaz niektorzy wypowiedzieli sie, ze brzmi to zbyt ogolnikowo. A co z osobami, ktore sa... wszechstronne i robia wiele roznych rzecyz - wtedy latwiej podac ogolniki, bo jak ktos jest zainteresowany to podpyta o szczegoly ;)
  • Odpowiedz