Wpis z mikrobloga

Szukam kawalerki- pracuje od niedawna, więc wreszcie mogę sobie na nią pozwolić, nigdy więcej życia w pokoju. A tu taki zonk, bo strasznie dużo kawalerek ma dopisek "DLA STUDENTA". Czemu? Rozumiem, że student- najem długoterminowy? Ale czemu wykluczać osoby pracujące? Nie mam zamiaru się przeprowadzać prędko.
Troche mnie to dziwi, bo kiedyś częściej widziałem ogłoszenia, że preferowane osoby pracujące.
#wynajem #krakow #takietam
  • 11
@nairoht #!$%@? i to srogo obie strony xd pokoje 3 m2 nieszkanie wysokosc 1,7 dla niskich osob xd i inne cuda a z drugiej hur dur w pcimiu dolnym placilem 700zl i bylo 3 km.od centrum a tutej za 3 km od centrum chcom tysionc !!!! Xd serio 90 procent uwaza dojazd do rynku 15 minut za turbo #!$%@? odludzie i jak ktos smie smiec w ogole proponowac! Tylko.na szewskiej ew florianskiej
@powaznyczlowiek wynajmuje kilka pokoi w krk i serio lokalizacja 15 min od centrum a ludzie #!$%@? ze jak daleko xd #!$%@? jak wola 3 m2 bez niczego 5 min od centrum.ich sprawa ( ͡º ͜ʖ͡º) oczywiscie nie wszyscy ale spora grupa tak z 20 procent