Wpis z mikrobloga

@niemamnicku0: mam taka kumpele, 2 lata z facetem,a na tinder i badoo konto zeby dupska dawac. Facet ja rzucil, inni przestali sie interesowac i teraz sie roztyla i leczy sie z depresji, Po jednej nieudanej probie samobojczej juz jest
  • Odpowiedz
@LR300: Do tego bym dodał obraz zdrady, gdzie myślałem, że to w sumie zjawisko marginalne i że kobiety praktycznie tego nie robią, ewentualnie promil i to jak nieczuły facet praktycznie je maltretuje i w ogóle ma w dupie. Ona musi cierpieć miesiącami jak nie latami, a potem z żalem zdradza faceta z księciem, który ją dostrzega xD

Potem życie zweryfikowało ten obraz i okazało się, że no nie do końca
  • Odpowiedz
a co jest złego w poznawaniu nowych ludzi? Założenie konta na takim portalu = zdrada? xD Chyba masz 14 lat


@pijanypowietrzem: A czy Ty masz 14 lat, że nie rozumiesz do czego służą serwisy randkowe i że będąc w związku nie powinno się korzystać z takich usług? To tak jakbyś chodził na randki w ciemno czy inne spotkania matrymonialne, a potem twierdził, że tylko koleżanki szukasz. Z kogo próbujesz debila
  • Odpowiedz
@Yezdemir: xD Weź sobie tam na próbę załóż konto bo widzę, że zielonego pojęcia nie masz a mędrkujesz. Możesz wybrać opcje "CHCĘ POROZMAWIAĆ" + "JESTEM W ZWIĄZKU" + "MIESZKAM Z PARTNEREM". To, że takie portale z założenia są "randkowymi" o niczym nie przesądza. Rozmowę na portalu porównywać do chodzenia na randki ()
  • Odpowiedz
@pijanypowietrzem: Właśnie mam zielone pojęcie i wiem doskonale do czego większość ludzi wykorzystuje takie serwisy, a Ty zwyczajnie #!$%@? trzy po trzy. Ludzie się tam jebią na lewo i prawo. Nie bądź naiwny, bo potem będzie "płaku płaku, bo ja myślałem, że ona tylko szuka kolegów".
  • Odpowiedz
@niemamnicku0: nie tyle szlaufem co typowym różowym paskinem. Wy nie umiecie być same, jak się wam związek przestaje podobać to zamiast o tym jakoś porozmawiać to instalujecie tindera po cichu i już sobie wynajdujecie jakiegoś bolca na zapas.

Zerwę z tobą dzisiaj? Jutro jesteś z jakimś Rafałem czy innym Michałem. Wyrasta ten chłopak natychmiast, jak z kapelusza. Niemożliwe, żeby to był cudowny podryw jak na filmie. Miałaś go jako opcja B od dawna.

A z drugiej strony potraficie widzieć coś w najgorszych możliwych
  • Odpowiedz