Wpis z mikrobloga

@bezbekpol: Dokladnie, problemem jest tez to, ze ich sie nie pietnuje, tylko sie powie "e trafiłeś #!$%@?". Albo ludzie sie śmieją z karyn... tez sie smialem, ale przez studia dalo sie zauważyć, ze karyna od studentki to różni sie właściwie tylko wygladem
  • Odpowiedz
@LR300: To. Czasem mam wrażenie, że już Karyńska są lepsze na partnerki, bo przynajmniej wiesz czego się spodziewać i jak się z nimi obchodzić. A jak się nie uda? Cóż, niewielka strata. Natomiast takiej normalnej zaufasz, będziesz chciał coś budować, mocno się zaangażujesz, a i tak nie masz pewności, że nie zachowa się jak zwykły szlauf i bez żalu nie da dupy komuś innemu. Bo tak jak mówisz, od Karyn
  • Odpowiedz
To. Czasem mam wrażenie, że już Karyńska są lepsze na partnerki, bo przynajmniej wiesz czego się spodziewać i jak się z nimi obchodzić


@bezbekpol: Na partnerki jak partnerki, ale przynajmniej z daleka widac kim sa. Taka jakas studentka chemii dajmy na to 19 letnia Agnieszka bedzie sie z niej smiala za plecami, bedzie krytykowac swoje kolezanki nazywając je puszczalskimi, po czym... wiadomo jak to leci. Mi się juz rzygac chcialo
  • Odpowiedz