Wpis z mikrobloga

Byłem w piątek obejrzeć kilka mieszkań i niby jedno wybrałem, ale dzisiaj okazało się że jednak nie da rady, więc muszę dalej szukać :/
Oczywiście przeglądam OLX i Facebook'owe grupy ale może ktoś tutaj szukałby współlokatora czy miałby coś do zaoferowania. Generalnie im bliżej PŁ tym lepiej i jednak preferowałbym jakieś tańsze opcje (chciałbym do 700zł maksymalnie).
Także jakby ktoś coś miał albo słyszał że znajomy kogoś szuka czy coś w tym stylu, byłbym wdzięczny.
#lodz #mieszkanie #wynajem #studbaza
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xpurbanx: z ciekawości bo będę za rok ogarniał mieszkanie - ten standard ok 700-800 zł za pokój w Łodzi dalej się utrzymuje? Mam plan kupić mieszkanie i je wynająć, żeby mieć z niego 1000 zł miesięcznie i nie wiem ile ludzie teraz płacą za pokoje ;p
  • Odpowiedz
@michael93pl: 1000zł miesięcznie za mieszkanie spokojnie z pocałowaniem ręki dostaniesz. Cena za pokój w standardzie czyli łóżko, krzesło/fotel,biurko,szafa i media kosztują 550zł-750zł
  • Odpowiedz
@tylkoprzejazdem: wynajem dwupokojowego minimum 1250 najem + opłaty, a za ładne i w średniej lokalizacji 1500 + opłaty, chyba że jakiś PRL nieremontowany od 30 lat to wtedy może ktoś weźmie za 1000 + opłaty
  • Odpowiedz