Wpis z mikrobloga

Ostatnio ciągle się martwię przypałami, jakie mogą zajść na ślubie/weselu i wymyślam jakieś lajfhaki
Np. żeby nie napisać "osoba towarzysząca" o wieloletnim partnerze
Albo, żeby w łazienkach były lakiery do włosów i podpaski
Albo, żeby nie brać orkiestry tylko DJ
Ale może wtedy ludzie lubiący disco polo będą się źle bawić
I kogo tu w ogóle zaprosić, a z kogo zrezygnować, żeby wyrobić się w budżecie


#truestory #heheszki #logikarozowychpaskow
  • 55
  • Odpowiedz
@Jontek6: a da się tak? czy połowa rodziny nie strzeli focha? Moja mama mi zapowiada, że koniecznie muszę robić, bo oni chodzą na wesela w rodzinie, i dlatego że się uczęszcza na inne powstaje obowiązek urządzenia samemu || Szczerze nie prosiłam się o zapisy do tego cyrku i jeśli można to chętnie uniknę.
  • Odpowiedz
@DigitalGirl moge Ci podsunac kilka bajerow, o ktore zadbala panna mloda na ostatnim weselu na jakim bylem:
-w lazienkach koszyki z najpotrzebniejszymi kosmetykami, jakies wlasnie lakiery, antyperspiranty plus srodki opatrunkowe
-na sali koszyk z kapciami dla gosci ktorym zmecza sie nogi (takie hoteloee jednorazowki)
-przy wyjsciu z sali na ogrod spraye odstraszajace owady
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@oggy1989: Wesele jest dla gości, a nie dla Ciebie. Nie pijesz? Twoja sprawa, ale po co psuć zabawę innym? Chyba, że masz na myśli, że zamiast wódy będzie wino. Nietypowo, ale spoko.
  • Odpowiedz
@d1l3r: Jeżeli bym się zdecydował na postawienie alkoholu na stołach, to w bardzo małej ilości.i raczej byłoby to coś słabego, jako dodatek do potraw np. tak jak piszesz wino. Oczywiście napisałbym na zaproszeniu, że wesele jest bezalkoholowe. Także nie byłoby nagłego zaskoczenia, że ojej nie ma alkoholu to będzie #!$%@? wesele! Po to są zaproszenia, można skorzystać lub nie...
Nie rozumiem tego, że każdej większej imprezie musi towarzyszyć alkohol... Czy
  • Odpowiedz
  • 0
@oggy1989 Albo już w drodzę na ślub takie osoby już będą porobione, dlatego według mnie taka "prohibicja" nie ma sensu, chyba, że naiwnie chcesz uspokoić własne sumienie.
  • Odpowiedz
@d1l3r:

Nie rozumiem tego, że każdej większej imprezie musi towarzyszyć alkohol... Czy faktycznie ludzie są tacy sztywni i smutni że nie potrafią się bawić bez wspomagaczy?

Lepszy alkohol na stole, niż kreski w kiblu :)
  • Odpowiedz
@RockKau A ja rozumiem, że nie każdy lubi pić i nikomu nie rozkazuję pić kolejki za kolejką, więc jakim prawem niepijacy mają mi mówić co mogę a czego nie? Każdemu abstynentowi powiem: Nie chcesz pić - nie pij, ale odwal się od innych. I nie mówię tutaj o zalanych ludziach, ale pijanych z głową.
  • Odpowiedz
Ale może wtedy ludzie lubiący disco polo będą się źle bawić


@DigitalGirl:
Przecież DJ też może jakieś disco-polo domiksować do listy, no bez jaj. Umiejętny DJ powinien bez problemu pomieszać kilka różnych gatunków, żeby to miało ręce i nogi.
  • Odpowiedz