Wpis z mikrobloga

@Hound: No i co? Każdy kiedyś zakładał konto. W przypadku Neuropy i tych kont jest duże, widoczne i jasne powiązanie. Nowe konto i od razu znalezisko o kościele / zmiana konta, i to samo a na głównych cisza. Jeśli nie możesz odróżnic tego od 2 tyg konta no to coz -
@Hound: Jeśli jestem to dajesz i mówisz czyim, dam Ci czas do 12 byś pomyślał spokojnie. Taką, że wrzucają znaleziska sprzed kilku miesięcy, unikają bana za "celowe wrzucanie duplikatów" w razie czego.

ps: jesli nie dowiesz sie czyim multikontem jestem to przeproś oficjalnie, wiadomo ze tego nie zrobisz bo obsraniec
Jeśli jestem to dajesz i mówisz czyim, dam Ci czas do 12 byś pomyślał spokojnie.


@Petty94: Skąd mam niby wiedzieć czyim dokładnie? xD Nie mam dostępu do logów serwisu. Widzę tylko, że jak na dwutygodniowego użytkownika jesteś wyjątkowo zaangażowany w akcję i w ogóle ogarniasz czym jest #neuropa. To mówi bardzo dużo samo w sobie.

Taką, że wrzucają znaleziska sprzed kilku miesięcy, unikają bana za "celowe wrzucanie duplikatów" w razie