Wpis z mikrobloga

Sama fabuła na easy trwa 12 godzin.
Według howlongtobeat.com będzie to najdłuższa gra o Spiderze - do tej pory najdłuższe były Shattered Dimensions oraz Web of Shadows.
Są plotki, że photo mode, tryb New Game + i poziom trudności Ultimate będą dodane w day one patchu.

Jest jeszcze kilka screenów:
- widok na Liberty Island
- widok na miasto
- reanimacja przechodnia xD
Tak samo jak poprzednie screeny - wszystko jest ze zwykłego Playstation 4

#ps4 #spiderman
janushek - Sama fabuła na easy trwa 12 godzin. 
Według howlongtobeat.com będzie to n...

źródło: comment_P5em95MXTY88vIJtzhB2hPZxfkQYZuXW.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janushek i tak mało, jak na grę za taką kasę powinno być kilka razy tyle. A dlaczego? Grę stworzyli, wystarczyło dodać do fabuły historię które spajdi miał w wielu filmach, komiksach, bajkach, itp itd.

Teraz wszystko jest robione na jedno kopyto, i tak ciekawe jest ile będzie bugów bo przecież nie dopracowane gry w sprzedaży to teraz norna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@v1lk: ja chyba wole jak fabuła nie jest za długa, chyba że jest urozmaicona, bo jeżeli ma być jak w mafi 3. Cały czas to samo przejmowane, do bosa i tak dalej.
Nie licząc kilku momentów gra jest tragiczna. Ma niezłe momenty jak wieszanie na diabelskim młynie i ukrzyżowanie ()

  • Odpowiedz
wystarczyło dodać do fabuły historię które spajdi miał w wielu filmach, komiksach, bajkach, itp itd.


@v1lk: Tak, najlepiej żeby zrobili egranizacje 600 zeszytów The Amazing Spider-Man xD

Pozwolę sobie zacytować komentarz z
  • Odpowiedz
@janushek porównanie legendarnej produkcji która ma nieśmiertelny kontent do gówna które wychodzi po to by kasę zarobić to mało trafny sposób na podniesienie opinii pozytywnej xD

I fakt, przynajmniej 70 godzin zabawy było by genialnym rozwiązaniem, unikatowym wręcz. Ale oni chcą tylko kasy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
To ja się tylko wtrące, że każdy inaczej podchodzi do wyceny zawartości w grze, zwłaszcza pod kątem ceny premierowej. Subiektywna sprawa.

Z drugiej strony, dopiero z czasem dowiemy się ile srednio zajmuje main story, ile main story + extra, ile kompletowanie gry. Na razie info OP-a niewiele mówi ile można w tej grze zatonąć.
  • Odpowiedz
porównanie legendarnej produkcji która ma nieśmiertelny kontent do gówna które wychodzi po to by kasę zarobić


@v1lk: XDDDDDDDDDDD
Przecież typ ma rację xD Teraz dla wielu jak gra nie trwa tyle co Persona czy Wiedźmin to jest hurr durr g---o... A potem jest hurr durr, że tero to some łotwarte światy Holinka, gdzie te czasy korytarzowych gier z dobrom fabułom

A Biedźmin też nie był super długi XD Samą fabułe
janushek - > porównanie legendarnej produkcji która ma nieśmiertelny kontent do gówna...

źródło: comment_0Y00y1ZvXSizzIbwAbJoO38XN4B4EksW.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@janushek zależy też jak grasz, ja lubię skupić się na tym co tam widzę, wejść w fabułę i przede wszystkim cały ten otwarty świat ktory zaskakuje na każdym kroku.

Mam nadzieję że gra będzie fajna, z ciekawością sprawdzę i tak ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Grę stworzyli, wystarczyło dodać do fabuły historię które spajdi miał w wielu filmach, komiksach, bajkach, itp itd.


@v1lk: i z fabuły zrobiłaby się "Moda na Sukces" xD
Wiele gier ma teraz taką długość fabuły, wiele tytułów nie może dobić nawet do siedmiu godzin i kosztują tyle samo co szpiderman. Przynajmniej jestem w stanie przejść grę w przeciwieństwie do Wieśka, którego gram od marca i dopiero zacząłem pierwszy dodatek, a gdzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@v1lk nie wiem jak ludzie mogą grać w Wiedźmina tyle czasu, przecież tam gameplay jest tak sztywny i nudny, że głowa mała.
  • Odpowiedz
@pzqmoxwn są tacy fanatycy, swoją drogą sam bym tak chciał bo to fascynujące że ktoś potrafi się cieszyć z jednej gry tak długo xD

Najdłużej gram w No Man's Sky, Battlefield Hardline i 1 (na multi) i Gta V odpalam dla zabawy, strasznie linie motyw FirstPerson i gra nabiera nowego wyglądu (ʘʘ)
  • Odpowiedz