Wpis z mikrobloga

Odczuwam olbrzymią nienawiść do ludzi ze środowisk #lgbt #lgbtp za to że swoimi faszystowskimi metodami próbują narzucić większości (jako mniejszość) co mogą myśleć, czego nie mogą myśleć, a za co powinni umrzeć i być upokarzani. Jest to nienawiść skierowana na ich politykę zamykania niewinnych ludzi w więzieniach, skazywania ich na wyroki śmierci (jak ten biedny chłopiec który podrzucił bekon na plac budowy meczetu) i kneblowanie ust ludziom chcącym wyrazić własne zdanie na temat ich (wspomnianych środowisk) i ich problemów psychicznych. Nie nienawidzę ich za ich choroby które ich trawią (brak poczucia własnej wartości, odrzucenie społeczne, hiv, choroby psychiczne, choroby orientacji seksualnej, homoseksualizm). Nienawidzę ich za czysty faszyzm który sobą reprezentują i pogardę dla społeczeństwa.

Ich zmasowane ataki fizyczne jak i psychiczne na niewinnych ludzi uważam za akty zezwierzęcenia.

Brzydzę się nimi za nienawiść i atakowanie całych grup za ich kolor skóry, orientację seksualną oraz wyznanie (szczególnie nasilone, zmasowane ataki na chrześcijan).

Organizacje rzekomo walczące o wolność wspierają środowiska jawnie nawołujące do mordowania ludzi ze względu na ich kolor skóry czy zawód (ostatnio antifa nawołuje do mordowania policjantów i polityków, ale spektrum osób do zamordowania jest o wieeeeeeele szersze).

Powiedzmy faszyzmowi dość. Powiedzmy dość sianiu nienawiśći ze względu na to kim się atakowane osoby urodziły oraz za wartości które wyznają.

Jednocześnie oświadczam że powyższa deklaracja nie jest mową nienawiści, a wyrażeniem opinii o faszystowskiej polityce środowisk zwących się "liberalnymi". O ich pogardzie dla ludzkiego życia oraz własnego zdania.

Jestem ateistą, młodym człowiekiem. Znam gejów, mam takie osoby w swoim otoczeniu. Nie ma to nic wspólnego z nimi. Oni również brzydzą się faszyzmem reprezentowanym przez środowiska #lgbt które współpracują z organizacjami terrorystycznymi takimi jak #antifa (ma hiva).

Czemu jako społeczeństwo nadal godzimy się na ograniczanie wolności słowa i wyznania przez jakieś chore mniejszość?

#oswiadczenie #truestory #takaprawda #bekazlewactwa
  • 16
@nietypowykopek: Wiesz, skopiowałem swój komentarz w tamtym znalezisku z jednego powodu:

Ty i kilka osób nie przeczytało ani znaleziska ani nawet jego opisu. Tylko tytuł. Łatwo to wywnioskować poprzez przeczytanie komentarza, który zawiera wyłącznie wasze wyobrażenia wyekstrapolowane z tytułu.

Nie spodziewałem, się, ze bedziecie się w stanie przebić przez te ponad 1000 słów w komentarzach (skoro <100 w opisie was przerosło)

więc postanowiłem wyprowadzić z błędu każdego z osobna. Niestety, wybacz
Niestety, wybacz ale przez pewne ograniczenia intelektualne jakie skutkują tym, ze nie potraficie przeczytać tekstu dłuższego niż sms ze zrozumieniem musiałem dotrzec do was tak


@martwy_kotek: my potrafimy?

Wy, My, Oni, Nienawidzę, faszystowskie metody zamykanie w więzieniach. Rodem z Chin, Wenezueli, PRL czy północnej korei :D


@martwy_kotek: to nie twój cytat? xD

A twój komentarz jest kłamliwy, umowa została rozwiązana i pieniądze zwrócone. Ewentualnie mpk powinno zapłacić karę umowną jeśli
A lgbt chce linczu na mpk i poniżania pracowników.


@nietypowykopek: Polecam przeczytać artykuł, tam wiedziałbyś że się mylisz. To jest forma ugody, na którą MPK może nie przystać i której Stonewall nie musiało postawić.

Tak, zapłacą podatnicy NARÓD ZAPŁACI W CZYNIE SPOŁECZNYM! XD

my potrafimy?


@nietypowykopek: osoby które wyraziły podobne stanowisko co ty w tamtym znalezisku, bez przeczytania artykulu