Wpis z mikrobloga

Cześć Mirko ! Zawsze starałem się być tutaj pomocny i chyba tym razem sam potrzebuje pomocy :) Może niektórzy znają genezę mojego zamiłowania do gorącej stali - mając 8 lat zobaczyłem "Conana Barbarzyńce", pierwsze minuty filmu były dla małego chłopaka tak magiczne ze postanowił podążyć tą drogą i został finalnie kowalem własnego losu. Nie stało by się tak gdyby nie postać Arnolda Schwarzeneggera, który od tego czasu stał się idolem małego trolla i jest nim od ponad 30 lat do dziś . Dziś dowiedziałem się ze mój heros na początku września odwiedza Polskę i będzie gościem targów Fit Life Expo w Katowicach.

Postanowiłem uczynić wszystko zęby się z nim spotkać, uścisnąć dłoń i zamienić parę słów, podziękować mu ze wywarł tak duży wpływ na moje życie i ze pośrednio dzięki niemu jestem dziś kim jestem i robię to co kocham.

I tutaj moja prośba bo wiem ze na Wykopie siedzi masa ludzi, ta masa zna innych ludzi i tak może się udać jakoś dotrzeć do kogoś kto mógłby pomóc mi w tej inicjatywie. To spotkanie było by dla mnie kamieniem milowym i niezwykłym przeżyciem duchowym.

Z góry przepraszam jeśli przynudzam i usunę wpis (i konto) jeśli okaże się że truje Wam dupę.

#trollsky #pokazmorde #pytanie #pomocy
Trollsky - Cześć Mirko ! Zawsze starałem się być tutaj pomocny i chyba tym razem sam ...

źródło: comment_Lnynv4ESl59y5vJNJRDvczUKW5CQKI6G.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trollsky: W żaden sposób inny sposób, jak zaplusować się przyczynić nie mogę (bo nikogo nie znam, kto by...). Ale Pan... mam nadzieję, że wśród 32779 (na ten moment) jest ktoś, kto sprawi, że Terminator uściśnie Ci dłoń. Żelazną dłoń. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@Trollsky: spotkanie z nim jest na mojej bucket liście. Śledzę go w social mediach, ale niestety nie udało mi się porozmawiac z nim na żywo. Trzymam kciuki i dzięki za cynk, pewnie do zobaczenia w Katowicach:))
  • Odpowiedz
  • 1
@Trollsky Spoko, dam plusa, powodzenia. Ale jak pytałem na priv o możliwość zakupu noża u Ciebie to Total olewka. Ja rozumiem że pewnie masz wiele zapytań i dużo zleceń, ale chociaż podaj normalna formę kontaktu bo juz wszystkiego próbowałem...
  • Odpowiedz