Wpis z mikrobloga

Daily dose of #hipocrisy: #szurprawica edyszyn.

Tyle jest płaczów szurii że "hurr durr w tefauen i tefaupe to sami klakierzy, żadnych niezależnych egzpertuff".
Owszem, dyskusja w obu stacjach jest dość jednostronna i wredna, ale czy na pewno "żadnych egzpertuff"?

W #tvn stosunek rozmówców wynosi 4-ech od propozycji tezy programu do 1-go opozycji tezy.
W #tvp jest trochę lepiej, ale mam wrażenie że z powodu ustawowego obowiązku, bo ściągani są przedstawiciele ważniejszych partii w systemie, które czasem się ze sobą zgadzają, innym razem nie, co daje mniej więcej stosunek 4:2.
Dodajmy też po +1 do propozycji tezy, ponieważ w żadnej z tych stacji nikt nawet nie próbuje lecieć w #!$%@?, że dziennikarz jest jedynie moderatorem rozmowy.

Meanwhile szurprawica:
6-7 gości+paradziennikarz/patostreamer #rola i masowe lizanie się po dupach.

Dajmy na to że temat "debaty"(#!$%@? nie debata jak wszyscy się we wszystkim zgadzają) to kolor szary.

Nooo dzień dobry ja jezdem fielgi bolag badrioda walczoncy z jaczejkami WSI GRU MOSSADU CBA ABC QWERTYUIOP, zaczynamy

Drodzy baństfo, kolor szary jest zuy i to wina antypolonizmu!

drogi kolego nie zgadzam się, kolor szary nie jest zły! Jest #!$%@?! To wina marksizmu!

koledzy koledzy, ja się nie zgadzam. Kolor szary nie jest ani zły ani #!$%@?, jest #!$%@?ście do dupy i to wina Żydów!


Jak odpowiednio mocno pogłośnicie, da się słychać mlaskanie języków w odbytach xD

A dlaczego tv nie próbuje ściągać szurprawicy do studio?
Bo szurprawica nie potrafi dyskutować. Oto jedyny przykład pojawienia sie szurprawactwa w telewizji xD

I tak jest z każdym jednym z tej bandy. Mają w piździe temat, mają w piździe rozmówcę, jedyne czego chcą to wyszczekać swoje tezy z dupy oraz to, by ktoś ich po niej polizał, nieważne że wyskakują z nimi jak filip z konopii.
I jeden #!$%@? czy to koszula w kratę, akwarelista, marksizm, uchodźcy czy #!$%@? o rzekomych służbach albo antysemityzm.

Dlatego szury jedzo i to motzno, w przeciwieństwie do nich, zapraszam do dyskusji. I przeczytajcie tekst w całości, nie jest taki długi, wy leniwe parówy.
Also filmik dostarcza sporo skiśnięć z ich #!$%@? od rzeczywistości xD

#szurprawica #bekazpodludzi #bekazprawakow #wrealu24 #karon #debata
WodzNaczelny - Daily dose of #hipocrisy: #szurprawica edyszyn.

Tyle jest płaczów s...
  • 2
@WodzNaczelny: Nie wiem o czym piszesz, ale Eunikę i całą bandę z Lublina trudno przypisać do jakiejkolwiek orientacji politycznej. To są religijni fundamentaliści o bardzo prostym, wręcz prymitywnym spojrzeniu na geopolitykę, naukę i sprawy religijne. Powinni być i chyba są traktowani jak sekta. Sama nie wiem, czemu TVP ich w ogóle zaprasza.