Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu w #pracbaza mieliśmy podwyżki, ale były takie liche, że chciałem szukać innej pracy. W tym samym czasie pojawił się wakat na nowe stanowisko, ale w sumie nie miałem doświadczenia. Mimo tego aplikowałem i poszedłem do mojego menedżera pogadać o nowym podwyżkach. Jako jedyny na dziale jestem w stanie ze swoja wiedzą zastąpić naszego szefa, więc powiedziałem mu, że czuję się pokrzywdzony z tego powodu. Wczoraj menago mnie zaprosił na rozmowę, a tam się okazało, że dostałem to nowe stanowisko i prawie 800 zł podwyżki. Można się napić kompotu ze mną. (òóˇ)

#chwalesie #dziendobry
  • 55
@Krzychu92: @CzeXD: @brck89: u nas co tydzień każdy dostaje mercedesa i talon na #!$%@? i balon.
Jprdl, jak ja uwielbiam te nuworyszowskie wypierdy. "Stary, gdzie ty pracujesz? Szanuj się! Za 800 PLN, to ja nawet bym budzika nie nastawiał."
No bo #!$%@?, pewnie 13 mln pracujących Polaków może się zatrudnić w korpo, za 15 kafli na miesiąc, tylko im się, leniwym frędzlom, nie chce.
Jprdl, macie mentalność 9-latków, którzy
@jason_bourne: ja miałem podobnie. Tylko po dostaniu lichej podwyżki akurat trafiła mi się ciekawa oferta. I gdy później rozmawialiśmy o tym ze będę miał większa podwyżkę to miałem już prace na lepszym stanowisku za znacznie większa kasę. Trochę się zdziwili.