Wpis z mikrobloga

Chłopak i dziewczyna, normalna rodzina!

Kibol z Łodzi wraz z kochanką skatował swoją żonę i wyrwał jej dziecko! Dramatyczne chwile nagrały kamery 

- Mój mąż wszedł tam za mną z kochanką i jej synem. Obrzucił mnie wyzwiskami i zaczął mnie przyciskać do parapetu, chcąc zabrać mi syna. Ekspedientka weszła między nas i próbowała wygonić go ze sklepu - opowiada pani Patrycja.

Napastnikowi z pomocą pośpieszyła towarzysząca mu kobieta. Zaszła od tyłu matkę, która do piersi przyciskała dziecko i zaczęła ją dusić. Jej partner powalił żonę na podłogę.

- Przycisnął mnie kolanami do podłogi tak mocno, że nie mogłam oddychać. Jego kochanka zaczęła mnie wtedy kopać. Wyrwała mi dziecko i wybiegła z nim ze sklepu. Mąż na odchodne uderzył mnie i ekspedientkę pięścią w twarz i też wybiegł ze sklepu. Pobiegłam za nim. Wsiadł do auta i ze schowka wyciągnął pistolet. Wymierzył we mnie i powiedział „Wyp...” - kontynuuje pokrzywdzona.

Wcześniej pani Patrycja - jak twierdzi - przez wiele miesięcy była bita i poniżana przez męża.


http://www.expressilustrowany.pl/lodz/a/brutalny-napad-w-zabce-kibol-z-lodzi-wraz-z-kochanka-skatowal-swoja-zone-i-wyrwal-jej-dziecko-dramatyczne-chwile-nagraly-kamery,13439581/

#neuropa #heteropropaganda #heterodewiacja #lodz #patologiazmiasta #dzieci #kibole #lobuzkochamocniej
  • 1