Wpis z mikrobloga

@nerana112: słane z Singapuru. Kupowałem tam swojego skx. Do I tak niskiej ceny (za japońską wersję) było wtedy jeszcze 10% taniej. Wybrałem DHL i miałem paczkę 4 dni później (do Norwegii) ale to chyba byłoby podobnie do Polski. Zapłaciłem cło i VAT. Opłacało się tak czy inaczej. Próbowałem również inny tani sklep. Dutyfreeisland. Tym razem wybrałem zwykły list żeby zobaczyć czy ominie cło. W komentarzu napisałem żeby nie deklarowali więcej niż
@nerana112: a jak następnym razem będę brał zegar z creationwatches to chyba sobie pudełko dokupie do tego co z dutyfreeisland zakupilem (bez pudełka) .
Mają taką opcję tam ze za parę ziarenek można samo pudełko dokupić.... I wszędzie te kartoniki...po #!$%@? ty to zbierasz... Już słyszę ten głos mojej żony( ͡~ ͜ʖ ͡°) proszę nigdy się nie zmieniaj( ʖ̯)
no to mam teraz wątpliwości co do tego legit xD


@nerana112: Niepotrzebnie, sklep jest sprawdzony, wiele osób tam kupowało, ja sam dwa razy. Śmiało kupuj, to że z Singapuru to nie znaczy że lewizna. Prędzej trafisz na podróbkę na naszym OLX.
Raz płaciłem VAT, kurier przyniósł mi fakturę razem z paczką i zapłaciłem przy odbiorze bezpośrednio.
@nerana112: klasycznie i ładnie. Zielony?? Spoko. Do mnie dziś przyjechał Bambino 2 generacja 2 wersja. Śmiało kupuj na creationwatches. Jak Ci się nie śpieszy to poczekaj. Często w tym sklepie maja promocje 10% mniej. Niedługo święta, jakieś czarne piątki, będzie jeszcze taniej. Zapisz się do newslettera to będziesz na bieżąco.