Wpis z mikrobloga

Mirki! Czy opłaca się brać telewizor z 4k do 2500 zł? Jak z jakością takiego obrazu? Da radę czy lepiej 1080p? Szukam jakiegoś tv i nie mam za bardzo pojęcia na co zwracać uwagę. Pewne jest to, że nie będzie na nim grane oraz to, że max.49/50 cali. Czy jest jakaś różnica między SmartTV a AndroidTV? Działa to płynnie? Nie używałem tego nigdy i za bardzo nie wiem czego się spodziewać.
#telewizory #tv #rtv
  • 6
@ja_tylko_na_moment: wczoraj polecalem jednemu mireczkowi panasa. Ktory rok temu kosztowal 3.5k za 50", a aktualnie ~2200zl i jest to IMHO najlepszy stosunek cena/jakosc na chwile obecna.
Model tx-50ex700e
Warto szukac okazji cenowy na zeszloroczniaki, byle nie powystawowe, czy z ekspozycji.

Poza tym teraz ciezko znalezc cos ciekawego full hd, wiekszosc producentow robi 4k only i ewentualnie jakas zapchaj dziure fullhd.
A niestety od sensownych producentow dobrego 4k z tego roku, w
@co_ja_tu_robie: nie jestem, po prostu kupowalem troche tego plus rok temu dla siebie gdzie spedzilem 2 tyg grzebiac w sieci.

Nie pomoge z samsungami bo sie na nich nie znam. Jedyne co to moge polecic hdtvpolska.com i przestrzec przed hdtv.com.pl, bo to drugie to strona i forum handlarza.