Wpis z mikrobloga

mam nowy #kot od kilku dni i oczywiście kocia mama niochland nauczyła go korzystać z kuwety, bo widziałem już dwie kupsztale poza kuwetą i nie powiem, bo bardzo mnie to zdenerwowało

z racji, że natura to najlepsza nauczycielka to naoglądałem się jakiś programów o dzikich kotach i o tym jak mama wychowuje kocięta i widziałem jak trzyma je za skórę na karku i przynosi na piasek i pokazuje jak się zakopuje odchody, a jak chcą się bawić to podchodzi i przynosi je na miejsce
nie nasrałem jej oczywiście do kuwety, ale przez 5 minut wkladalem co chwilę do kuwety i pokazywałem palcem jak się kopie, a potem lekko jej łapką jak to się robi

i co? różowa już chciała kupować jakieś specyfikaty do psikania, kocimiętki i inne syfy, a tu pach, kotek sra do kuwety

przy okazji #pokazkota #koty #dziendobry
niochland - mam nowy #kot od kilku dni i oczywiście kocia mama niochland nauczyła go ...

źródło: comment_JjozSEBUv4cFMdBHyPBwcudPfzvbEaIr.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@niochland następnym razem weź kupsztale przenieś do kuwety. To wystarczy by kot po zapachu poznał gdzie ma to robić.
Tak samo z siuśkami, wycierasz papierem i wrzucasz do kuwety.
( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@niochland przygarnęliśmy niedawno dwa kociaki. Przez pierwsze swoje miesiące życia mieszkały na działkach, wiec w dodatku były dzikie. Wiesz co? Pierwszy dzień ich pobytu, w kuwecie koci żwirek a te małe smrody hop do kuwety i voila.
A przecież domyślnie nie powinny wiedzieć co to kuweta i dlaczego z niej można korzystać.
Jestem dumna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz